Skocz do zawartości
Forum

Co myślicie o liposukcji brzucha?


Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz sobie laserowe zabiegi, dokładnie zabieg nazywa się lipoliza Palomar SlimLipo 3D, sama się zastanawiam, póki co gromadzę kase i szukam informacji, ale wydaje mi się, że warto. między innymi w klnice elite oferują takie zabiegi i chyba własnie do nich na konsultacje się uda, bo opinie mają ok.

Odnośnik do komentarza

Myślę przede wszystkim, że każdy taki przypadek powinien być indywidualnie konsultowany z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Być może warto rozważyć mniej inwazyjne metody? Bo jeśli problemem jest źle wymodelowana sylwetka, a nie sama nadwaga, to może warto zastanowić się nad zabiegiem typu BTL Embody? Nie wiem czy kiedyś o tym słyszałaś, ale te maszyny naprawdę potrafią zdziałać cuda – moją sylwetkę świetnie wymodelowały. Ja akurat korzystałam z usług SCM estetic, więc jeśli jesteś z Krakowa to polecam! Warto udać się chociażby na konsultację. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie chciałabym poruszyć wątek spalacza tłuszczu Redin, który przyczynił się do mocnej redukcji zbędnych kilogramów! Nazwa „spalacze tłuszczu” wśród suplementów diety mających na celu ułatwienie utraty tkanki tłuszczowej nie wzięła się z nikąd. Termogeniki w nich zawarte, czyli takie substancje jak: guarana, kofeina, CLA, synefryna, efedryna wzmagają produkcję ciepła, a z tym wiążę się spalanie kalorii. Organizm pozyskuje energię (ATP) nie tylko z takich składników jak aminokwasy, tłuszcze lub cukry.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim należy wybrać dobrą klinikę medycyny estetycznej. Ja polecam Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii i doktora Pawła Bigosa który jest chirurgiem i specjalizuje się w takich zabiegach. Byłam jako modelka na szkoleniu właśnie u doktora Pawła i jestem bardzo zadowolona z efektów. https://pimik.pl/pakiety-dla-lekarzy/lipolifting/

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka

Liposukcja to jest poważna sprawa, ale daje świetne rezultaty ? Dlatego też trzeba się mocno zastanowić nad tym czy chcemy przechodzić przez to bo rekonwalescencja trochę trwa. Ja miałam robioną liposukcje pół roku temu w Olmedical w Częstochowie. I jestem mega zadowolona z efektów oraz opieki lekarza.

Odnośnik do komentarza

Do liposukcji brzucha musza być odpowiednie wskazania. I dlatego własnie uważam, że najlepiej to się udać na konsultację do kliniki. Ja miałam robioną liposukcję w Olmedical w Częstochowie i tę placówkę mogę jak najbardziej polecić. Dbają o swoje pacjentki, o ich komfort, zdrowie i bezpieczeństwo. Tam będziesz miała dobrą opiekę ?

Odnośnik do komentarza
Gość Dominika87

Ja miałam robioną liposukcję + plastykę brzucha 7 miesięcy temu. Byłam na zabiegu w Olmedical w Częstochowie. Olmedical posiada szwajcarski aparat do liposukcji .Cały zabieg przebiegł bezproblemowo a i ja szybko doszłam po nim do siebie. Efekty są mega a ja jestem bardzo zadowolona ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś ma wskazania do tego to jak najbardziej! Tylko to co zawsze powtarzam: podstawą jest dobry lekarz, taki co to ma doświadczenie i wiedzę. I właśnie chirurdzy w Olmedical są świetnym przykładem specjalistów, do których warto udać się na taki zabieg. Tak jak piszą dziewczyny wyżej: oni pomogą i wszystko zostanie zrobione wzorowo!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...