Skocz do zawartości
Forum

Skaza białkowa a wysypka u dziecka


Gość madllen84

Rekomendowane odpowiedzi

Gość madllen84

mój synek ma 3,5 miesiaca od około 2 tyg bardzo kiepsko śpi - podawałam mu nan 1 kupki były bardzo zielone i strasznie smierdzące zaczęły się właśnie wtedy nocne wiercenie i popłakiwanie, przestawiłam na bebiko - kupki lepsze ale w nocy nie było poprawy, do tego doszły popołudniowe marudzenia cos ala kolki - mały był bardzo nie spokojny. wybralismy sie do lekarza który już z wywiadu i ogledzin stwierdził ze to skaza białkowa - maly mial tylko delikatna wysypke na czole. w tej chwili - 3 dzien dostaje nutramigen robi czesto bardzo brzydkie smierdzace kupy - moze brzuszek sie oczyszcza?, po poludniu znowu jest radosny ale noce wciaz sa ciezkie. czy te nocne krecenie - takie nerwowe zarzucanie glowa moze byc spowodowane bolem brzucha?czy to raczej cos innego - w dzien maly zasypia w bujaczce i na spacerze moze sie przyzwyczail i brakuje mu w nocy tego bujania?. bo jak zje mi mleko i trzymam go do odbicia to jest spokojny ale jak go odkladam to od razu zaczyna sie krecic przez sen. dzis polozylam go na brzuszku to przespalismy tak 2 godzinki a reszta nocy tragedia. prosze o podpowiedz jak dlugo dziecko przestawia sie na nowe mleko i czy te noce beda jeszcze kiedys takie jak kiedys

Odnośnik do komentarza
Gość apoloniay

Ciężko odpowiedzieć na pytanie, jak długo dziecko przestawia się na nowe mleko, ponieważ każdy maluch jest inny i może to różnie trwać. Na razie proszę uzbroić się w cierpliwość. Jeśli nerwowość w nocy nie minie proszę udać się ponownie do lekarza po poradę. Marudzenie w nocy może być spowodowane bólami brzuszka, jednak przyczyny mogą być także inne, na przykład ząbkowanie. Dlatego proszę bacznie obserwować maluszka, a w razie wątpliwości, poprosić o radę pediatrę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...