Skocz do zawartości
Forum

Wada serca, a siłownia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 16 lat 50 kg wagi i 173 cm wzrostu, jako że jestem chudy chciałem to w jakiś sposób zmienić mianowicie dieta, siłownia, jest tylko jeden problem, posiadam wrodzoną wadę serca, wspólny kanał przedsionkowo-komorowy, co jakiś czas jeżdżę na kontrole do Łodzi, ostatni raz byłem tego roku w lutym badania nie wykazały żadnych nie prawidłowości, najprościej byłoby zapytać sie lekarza który mnie ostatnio badał, jednak jestem zapisany na kontrole dopiero na wakacje 2017 roku. Mam wypisane zwolnienie z W-F z biegów długo-dystansowych- 1km, mimo tego jestem aktywnym uczestnikiem lekcji WueFu i jestem niemal pewien ze większego wysiłku fizycznego doznaje podczas 4 dni W-F niz na siłowni, oczywiscie nie wychodze z motyką na słońce i nie robie nic ponad swoje siły. Co Państwo o tym sądzą ? czy ćwiczenie na siłowni w tej sytuacji może zagrazać zdrowiu ? w mojej opinii bardziej zagrażają mi ćwiczenia na W-F przy których się bardziej męcze, a na które pozwala mi lekarz, jednak nie jestem lekarzem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...