Skocz do zawartości
Forum

Alergia - gronkowiec,candidia etc


Gość Bezsilny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem chodziłem po laryngologach alergologach okulistach i wszystkich lekarzach a problem ten sam od ponad 3 lat !!! dzień w dzień objawy takie jak ... szczypiące powieki ,pieczenie oczu ,powieki są czerwone,uczucie piasku pod oczami i uczucie zimnego powietrza na oczach... to tyle o oczach następny jest nos, wiecznie zapchany suchy brak smarków pieką śluzówki ,i są czerwone i powiększone ( to udało się stwierdzić alergologowi...) niekiedy napady swędzenia czubka nosa..to tyle o nosie,co do jamy ustnej to cały czas mnie swędzą łuki podniebienne są czerwone i swędzące.. z migdałów co dziennie wyjmuje coś białego,leci z nich tez biała maź, .. która śmierdzi ( i nie nie są to resztki jedzenia ) bo wyjmuje to 3x w tygodniu ....gardło mnie piecze usta mnie cały czas pieką mam czerwone jak bym pomalował pomadką nad ustami czerwone plamki niekiedy krosty ,szczypią palą itd,niekiedy mi sie wydaje że w ustach szczegolnie po myciu zębów jest mało śliny... uszy mnie swędzą gdzieś w środku ,jak włożę patyczek do uszu to strasznie bolą..Niekiedy uczucie pieczenia skóry na zewnętrznej stronie rąk ,jest czesto biala przesuszona ,po kąpieli się pocę ,pot śmierdzi kiszoną kapustą i nie jestem otyły... szczególnie rano się pocę do godziny 17,dziwne przypływy ciepła.. światłowstręt,poczucie zmęczenia ,nic mi się nie chce ...

Brałem leki na alergie - nic nie dały robiłem wymaz z gardła wyszło gronkowiec złocisty MSSA (++) candidia albicans ,robiłem testy na alergie skórne i nic nie wyszło,morfologia ok,tarczyca 1 badanie TSG czy jakoś tak wszystko ok,podejrzenia nerwicy brałem leki ,nic nie dały ...krople do nosa na sterydach nic nie dały,szczepionka na gronkowca podjęzykowa ismigen nic nie dała ,bactroban do nosa na gronka nic nie dała,maść do jamy ustnej na candidie nic nie dała ...więc ja się zapytam czy mam sobie szykować trumnę czy jeszcze mam się pomęczyć ? z pracy planuje się zwolnić bo nie wyrabiam

Odnośnik do komentarza

Witaj.

Proponuje zmienić dietę. Gronkowiec złocisty nie taki straszny jak go malują.Maść donosowa wypisana przez lekarza powinna załatwić sprawę. Candida to twardy przeciwnik żywi się cukrami prostymi. Proponuję odstawić cukier czyli białą śmierć i wprowadzić do diety cukry złożone. Odsyłam do literatury Wydawnictwa Rodzina ,,Pokonaj alergię" autorstwa pani Bożeny Kropki. Tam jest wszystko opisane jak należy dostosować swoją dietę aby złagodzić dolegliwości oczywiście pod kontrolą lekarza. Pozdrawiam i dużo zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...