Skocz do zawartości
Forum

Ból penisa po masturbacji


Gość TheTomek97

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TheTomek97

Po masturbacji boli mnie penis. Narazie tylko raz sie masturbowałem. Penis bolal mnie dzien. Teraz po 2 masturbacji tez mnie boli penis. Takze na penisie po 2 masturbacji pokazaly sie jakies czerwone, male plamki. Co to moze byc ? Co z tym robic ? PS. Mam 14 lat i wolalbym nie iść z tym do lekarza ani urologa ...

Odnośnik do komentarza
Gość Do chłopca

przyczyną bólu jest zmęczenie/uszkodzenie materiału/śluzówki napletka, w wyniku agresywnego tarcia bez lubrykanta. Przy okazji takiego szorowania napletkiem po główce, mogą powstać ranki , i zostać zainfekowane bakteriami, grzybami z brudu.
Rada:
!.przed masturbacją umyj siurka i dłoń
2. na główkę siurka i dłoń nalej kilka kropel olejku bambino
3. głaszcz główkę siurka delikatnie, aż do wytrysku spermy
4. po zabawie umyj siurka i dłoń, bo będziesz jechał zgniłymi śledziami.
5. tak po 20-stce, albo studiach, znajdź se do kopulacji dziewczynę, albo wal konia jak wyżej. Wiedz, że narząd nieużywany zanika lub rakowacieje, chodzi głównie o stercze.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 14-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość głaskanie poprawne

cyt.
3. głaszcz główkę siurka delikatnie, aż do wytrysku spermy
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
wyjaśnienie: głaszcz, to znaczy dłonią niczym pochwą posuwaj frykcyjnie po żołądzi, aż do wtrysku. Notabene, dłonią uzyskasz lepszy efekt niż w "rozjechanej", czyli luźnej pi*dzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

jak już będziesz po studiach, będziesz miał pracę mieszkanie, to zapewne zechcesz seksić jak człowiek. Zapewne na początek życia seksualnego, będziesz używał prezerwatywy, więc na wszelki wypadek do pochwy wsuwaj globulkę Oval Patentex, a jak już obczaicie dni niepłodne, to wsuwając globulkę, możesz spuścić się do środka po 10-ciu minutach, bez ryzyka ciąży. Nigdy nie stosuj stosunku przerywanego, tzn. na golasa i wyskakujesz z pochwy a spuszczasz się obok. Podczas takiej zabawy na golasa, przed orgazmem/ejakulacją mimowolnie uwalnia się kropla spermy, a tego absolutnie nie czujesz, a czym grozi, to się dowiedz.Do momentu usamodzielnienia się nie angażuj się w przygodny seks, bo wylądujesz w noclegowni dla meneli.

Odnośnik do komentarza
Gość oszczeżenie

cyt. Nigdy nie stosuj stosunku przerywanego, tzn. na golasa i wyskakujesz z pochwy a spuszczasz się obok.
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Takim stosunkiem nabawisz się tylko nerwicy seksualnej, a ponieważ przy dużym podnieceniu, może z penisa wypłynąć kropla spermy, to zapłodnisz dziewczynę na 100% a wylanie spermy na ziemię nie zapobiegnie ciąży.. Ciekawostka: w owej kropli może być kilka tysięcy plemników, a do zapłodnienia wystarczy tylko jeden.

Odnośnik do komentarza
Gość do buraka

Mam 14 lat i wolałbym nie iść z tym do lekarza ani urologa ...

Dziecko buraczane, każdy urolog jest lekarzem, lecz nie każdy lekarz jest urologiem. Radzę ci najpierw skończyć choćby zawodufkę, bo w noclegowni o chłodzie i głodzie tfój malutki siurek ci nawet nie stanie, choćby ci się rozkraczyła goła laska z Plejboja.
Skoro czaisz komputer, to masz szansę nadrobić braki w wykształceniu, w tym wiedzy seksuologicznej, zdobyciu zawodu i pozycji społecznej trochę wartościowszej niż koniobijca.

Odnośnik do komentarza

cytat z buraka:
Także na penisie po 2 masturbacji pokazały się jakieś czerwone, plamki.
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Poprawiłam w twoim tekście aż 5 błędów literowych, więc wal do zawodówki po nauki i zawód.
A te plamki na penisie, to ranki ropiejące z powodu zatarcia śluzówki brakiem poślizgu, i szorowanie brudnymi
i szorstkimi łapami.

Odnośnik do komentarza
Gość TheTomek 97

A jak będzie mi waliła konia moja dziewczyna umytą i naoliwioną dłonią, to będzie wszystko ze zdrowiem OK?
Przyznam się szczerze, że waliłem konia nieumytą dłonią nawet w kiblu na dworcu PKP. Teraz zrozumiałem swój błąd.
Boję się tylko, bo te czerwone plamki zaczynają ropieć i boleć.
Ponieważ nie chcę znowu pomylić lekarza z urologiem, to do jakiego lekarza mam się zgłosić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...