Skocz do zawartości
Forum

Uczucie ciągnięcia po operacji plastycznej uszu


Gość g...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Swoje pytanie chciala bym skierowac do lekarza chirurga plastycznego.Mam pytanko?8 miesiecy temu przeszlam operacje plastyczna uszu.Tak zwana korekte uszu.Nie stety doktor ktora mnie operowala zle wykonala opercje.I t tego co sie dowiedzialam to szwy zdejmuje sie po 10 dniach.A pani doktor nie zdjela mi ich i chodze w nich do tej pory.Czuje ze mi sie czesciowo wrosly.Chcialam je zdjac ale ona mi nie kazala.Czuje dyskonfort bo mnie ciagna.Czy moge je zdjac po takim czasie i nie bedzie ran?

Odnośnik do komentarza

Cześć, fajnie że poruszasz ten temat, bo dotyczy również mnie. Operację korekcji uszu miałam kilka lat temu. Na początku rzeczywiście miałam takie lekkie uczucie ciągnięcia, ale teraz zupełnie nic nie czuję. Może przyzwyczaiłam się, a może samo ciągnięcie ustało. Jednak na pewno wiem, że nie wszystkie szwy zostały wyjęte, bo kilka miesięcy temu, z tyłu ucha zaczęłam wyczuwać pod palcami wystający koniuszek nitki. Gdy próbuję za to ciągnąć to jakoś tak dziwnie się czuję, nie boli, ale też i nie wysuwa się dalej. Póki co nic się z tym nie dzieje, nie ropieje, nie boli więc nie zaczepiam tego. Ale rzeczywiście zastanawiam się, czy powinnam z tym iść do chirurga.

Odnośnik do komentarza
Gość ewelinape6

~bożenak
Szukam dobrego specjalisty od korekty odstających uszu, może polecicie jakiegoś dobrego lekarza, najlepiej z mazowieckiego, ale mogę też dojechać, jak będzie taka potrzeba.

Dr Zofia Bochen, robiła mi korektę uszu w ubiegłym roku, w elite ją znajdziesz w Wawie, jestem zadowolona z efektów, bez powikłań, dobra robota. Ogólnie nie jest to jakiś skomplikowany zabieg, ale wiadomo, że lepiej znaleźć dobrego specjalistę. Poza tym zawsze trzeba mieć na uwadze kompilacje, nigdy nie wiadomo, jak organizm zareaguje na taką ingerencję.

Odnośnik do komentarza

To dziwne, u mnie nic takiego się nie dzieje. Operację uszu miałam robiona u dr Łątkowskiego w klinice w Polanicy-Zdroju i wszystko poszło zgodnie z planem, uszy już nie są odstające, blizn nie widać i zupełnie nic mnie nie ciągnie, ale też zrobiłam ogromny research zanim wybrałam chirurga, bo chciałam iść do faktycznie świetnego lekarza i powiem tylko, że te pozytywne opinie od lekarzy jakie o nim znalazłam nie były bezpodstawne, polecam.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...