Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserowa nie pomaga


Gość x-zmartwiona-x

Rekomendowane odpowiedzi

Gość x-zmartwiona-x

Jestem dziewczyną, mam 19 lat. Chodzę na depilację laserową klatki piersiowej, brzucha i całych rąk aż po ramiona. Miałam już ok. 19 zabiegów (chodzę co miesiąc) i efekty są znikome. Na rękach widać różnicę, ale na klatce i brzuchu prawie wcale. Inne kobiety po tylu razach już dawno kończyły. Nie odziedziczyłam tego genetycznie, hormony raczej są w normie (prolaktyna 15,4; TSH 2,58 i testosteron 0,61).
Co robić? Do kogo się udać?

Odnośnik do komentarza

Mopże to wina słabego laseru w tym miejscu w którym robisz te depilacje?? Ja kiedyś też chodziłam na zabigi, stracilam sporo kasy a włoski mi odrosły prawie wszystkie, teraz sobie kupiłam miesiąc temu depilator ipl z babylissa i sama w domu sobie robie zabiegi, po tych kilku już mi sie efekt pdooba, mam nadzieję, ze w lecie będe miała spokój z włoskami, na pewno duzo taniej to wychodzi niż depilacja gdzieś i też można sobie w wolnej chwili robić, nie trzebanigdzie chodzić itp.

Odnośnik do komentarza
Gość wianuszek

łoo matko , 19 razy ? gdzie ty chodzisz na ten zabieg ? co to za gabinet ? moze mają jakiś sprzęt z chin, ale oczywiście o tym fakcie już Cie nie poinformują . Tracisz pieniądze dziewczyno , normalnie zabieg depilacji laserowej , wykonywany jest z od 4 do 5 razy i koniec , dlatego jest tak ywkonywany ze względu na różnorodność porostu włosków. Ja mogę Ci polecić Klinikę Miracki . Jest tu fachowy i na prawdę kompetentny personel. A depilacja laserowa wykonywana jest laserem vectus

Odnośnik do komentarza

ja bym zmieniła już dawno gabinet medycyny estteycznej jezlei robisz to juz 19 raz to znaczy ze z laserem którego używają musi coś byc nie tak generalnie robi sie ja maksymalnie do 5 razy i nie więcej . Ja tak wianuszek , robiłam depilacje laserowa w klinice Miracki i również jestem bardzo zadowolona .Przede wszytskim jedno jest pewne ,ze ma bardzo dobry sprzęt. A wgl jak przebiegała ta twoja depilacja autorko ?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy orientowalas się w tym ale ipl to nie jest laser ale depilowanie światłem. Które może dać efekty na kilka miesięcy ale na pewno nie usunie włosków na zawsze bo depilacja taka nie ma takiej mocy jak tradycyjna depilacja....

Jeśli chcesz wybrać się na depilację która rzeczywiśćie usunie włoski na zawsze, polecam light sheer bo ma o wiele lepsze dzialanie
https://www.zdrowipolacy.pl/czy-jedna-depilacja-laserowa-wystarczy-do-uzyskania-gladkiej-skory-na-zawsze/
W większości przypadków konieczne jest wykonanie 4-5 zabiegów w odstępach od 4 do 12 tygodni. Po pierwszym zabiegu odrasta około 30-40% włosków, ale z każdym następnym jest ich coraz mniej aż do niemalże całkowitego, trwałego usunięcia owłosienia.

Odnośnik do komentarza

ciężka sprawa... możliwe jednak, że mają stary laser, w którym nie jest wymieniany element, który sprawuje całą tą maszyną i kaput - możesz i z tysiąc zabiegów zrobić i nic z tego! ;/ niekiedy właśnie tak naciągają ludzi ;/ każdy laser ma swoją żywotność, więc powinnaś zapytać jak to u nich wygląda.

Prawdziwe Rzemiosło i mój blog Naturalnieskorzane.com, czyli torby i galanteria ze skóry naturalnej.

Odnośnik do komentarza
Gość Apidalia

Jeśłi nie pomaga to oznacza,ze coś jest nie tak z laserem. Niestety ale lasery uzywane do depilacji laserowej w salonach kosmetologicznych są różne. I nie wszystkie dają dobre rezultaty. NIektóre lasery niesetety ale nie dają trwałego efektu. Szczególnie te starszej generacji.

https://swietokrzyskie.cozadzien.pl/styl-zycia/depilacja-laserowa-zabieg-usuwania-owlosienia-laserem-czy-warto/53393

Ze swojej strony polecam to miejsce.

Na stronie jest możliwość poczytania sobie o poszczególnych laserach stosowanych w gabinetach kosmetycznych. 

Odnośnik do komentarza
Gość Staszka

Jeśli badania masz dobre to może faktycznie laser kiepski, albo zła jakość usługi, nie wiem u mnie właśnie hormony spowodowały nawrót owłosienia- nie w takim stopniu jak z przed zabiegów, ale wróciło. Zaszłam w ciążę i po urodzeniu dziecka dobrałam kilka serii. Nie zabezpieczam się również hormonami, tylko mechaniczną diafragmą dopochwową, pigułki też mogą wpływać na jakość zabiegu. Idź do dermatologa, endokrynologa lub lekarza med. estetycznej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.01.2019 o 11:44, Gość Dirtena napisał:

Nie wiem czy orientowalas się w tym ale ipl to nie jest laser ale depilowanie światłem. Które może dać efekty na kilka miesięcy ale na pewno nie usunie włosków na zawsze bo depilacja taka nie ma takiej mocy jak tradycyjna depilacja....

Jeśli chcesz wybrać się na depilację która rzeczywiśćie usunie włoski na zawsze, polecam light sheer bo ma o wiele lepsze dzialanie
http://www.depilacja-torun.pl/zabiegi-kosmetyczne-torun-bydgoszcz-wloclawek/
W większości przypadków konieczne jest wykonanie 4-5 zabiegów w odstępach od 4 do 12 tygodni. Po pierwszym zabiegu odrasta około 30-40% włosków, ale z każdym następnym jest ich coraz mniej aż do niemalże całkowitego, trwałego usunięcia owłosienia.

To prawda,niestety tak to działa

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.05.2016 o 13:40, Gość wianuszek napisał:

łoo matko , 19 razy ? gdzie ty chodzisz na ten zabieg ? co to za gabinet ? moze mają jakiś sprzęt z chin, ale oczywiście o tym fakcie już Cie nie poinformują . Tracisz pieniądze dziewczyno , normalnie zabieg depilacji laserowej , wykonywany jest z od 4 do 5 razy i koniec , dlatego jest tak ywkonywany ze względu na różnorodność porostu włosków. Ja mogę Ci polecić Klinikę Miracki . Jest tu fachowy i na prawdę

W dniu 20.05.2016 o 13:40, Gość wianuszek napisał:

łoo matko , 19 razy ? gdzie ty chodzisz na ten zabieg ? co to za gabinet ? moze mają jakiś sprzęt z chin, ale oczywiście o tym fakcie już Cie nie poinformują . Tracisz pieniądze dziewczyno , normalnie zabieg depilacji laserowej , wykonywany jest z od 4 do 5 razy i koniec , dlatego jest tak wykonywany ze względu na różnorodność porostu włosków. Ja mogę Ci polecić Klinikę Miracki . Jest tu fachowy i na prawdę kompetentny personel. A depilacja laserowa wykonywana jest laserem vectus  tu masz informacje o samym laserze http://www.mrd.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserem-medycznym-torun/

a tak wygląda zabieg http://www.kbr.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-medycyny-estetycznej/

 

ok dzięki za info dobry ten laser Vectus

kompetentny personel. A depilacja laserowa wykonywana jest laserem vectus

to ile razy w końcu trzeba robić zabieg

Odnośnik do komentarza

Polecam skorzystanie z usług salonu kosmetycznego, który na wyposażeniu ma nowoczesne i innowacyjne lasery – takie są w Estetiqomed w Toruniu, moim ulubionym salonie. znacznie krótszy czas zabiegu, brak bólu i problemów po zabiegu, skuteczność. A do tego miła atmosfera :-)

Odnośnik do komentarza

Myślę, że gabinet do którego chodzisz na depilację laserową ma po prostu słabe lasery. Jak jest dobry laser to efekty są niemal natychmiastowe. Jesteś z okolic Torunia? jeśli tak to zapisz się na wizytę do Estetiqo med na sztosie chełmińskiej. Oni mają najnowsze lasery to i efekty masz zagwarantowane.

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że trochę dziwi mnie fakt, że depilacja laserowa u Ciebie nie działa… Wykonywałaś zabieg w jakimś renomowanym gabinecie medycyny estetycznej? Może osoba wykonująca zabieg źle ustawiła sprzęt i dlatego rezultaty są znikome? Ja na przykład korzystałam z oferty SCM estetic i jestem bardzo zadowolona z efektów. Włoski na nogach, jeśli się już pojawią (choć duuużo rzadziej) są dużo słabsze i zdecydowanie mniej widoczne – są jakby cieńsze. Może warto zatem rozważyć zmianę kliniki? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...