Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mgmg

reklamy u dolu strony

Rekomendowane odpowiedzi

Danuta718

Poczta poprawiona więc może i tu coś zdziałają :D.

Faktycznie naprawiona..Az nie chcialam o tym pisać bo jeszcze nie dowierzam :D

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mgmg

Poprawiło się pod jednym względem: od kilku dni w wątkach pytań do lekarzy nie ma automatycznego przewijania strony do reklamy na dole. Oby to się utrzymalo!
A czy można coś zrobić z materiałami wideo? Zanim wideo sie załaduje, strona jest zamrożona, a kiedy otwieram wątek w tle, nie mogę nawet otworzyć kolejnego linku ze strony, którą mam wyświetloną, dopókki na stronie w tle nie załaduje się moduł wideo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mgmg

juz jest tak, jak bylo: strony watkow z odpowiedziami lekarzy same przewiajaja sie do dolu na reklame. Zero poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~mgmg
juz jest tak, jak bylo: strony watkow z odpowiedziami lekarzy same przewiajaja sie do dolu na reklame. Zero poprawy.

Szczerze mówiąc na to nie liczyłam, ze to zniknie. Cudem jest to,ze poczta nagle dziala. I mi to wystarczy,bo to okropne jak ludzie coś do Ciebie piszą a Ty co nie mozesz odpisac a na forum sie udzielasz...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mgmg

nic nie zrobiliście.
nadal poszczegolne watki z odpowiedziami lekarzy na pytania otwieraja sie czesto na reklamie u dolu strony. Po przewinieciu tekstu do gory strony strona sama przewija sie na sam dol.
Tym samym wartosc informacyjna watkow na forum spada do ZERA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...