Skocz do zawartości
Forum

Wrzód na wardze sromowej


Gość Juju

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu pojawia się krostka na wardze sromowej. Zaczęło się to jakieś 5 lat temu, kiedy to "coś" zaczęło rosnąć i pęcznieć tak, że nie mogłam siadać (jak jakiś wrzód). Po pewnym czasie pękło i biała wydzielina wyleciała. Wtedy był to przypadek jednorazowy. Od kilku miesięcy obserwuję u siebie że te rzeczy się powtarzają. Nie zawsze rosną i puchną jak wtedy. Ostatnio zrobiło mi się coś takiego na wardze sromowej mniejszej. To przypomina zwykłą krostę, jak na twarzy. Czy to może świadczyć o jakiejś przewlekłej chorobie/zakażeniu? Ostatnio również zaobserwowałam że moje upławy mają przykry zapach- czy to ma związek z krostką?

Odnośnik do komentarza
Gość genowefa2

Witaj! Pojedyncza krosta to nie jest problem. Tak samo jak na każdej innej części ciała, na wargach sromowych mogą pojawić się powiększone pory, w których zbiera się łój. Mam tylko nadzieję, że jej nie tykasz i nie próbujesz wyciskać, bo tego nie należy robić. Bardziej niepokojące są upławy o przykrym zapachu. W tej sytuacji koniecznie musisz pójść do lekarza. Być może jest to grzybica pochwy. Jeśli upławy są białe i serowate, to prawdopodobieństwo grzybicy jest bardzo duże. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...