Skocz do zawartości
Forum

alergia??


Gość Bartek631

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek631

Witam. 4 dni temu na ciele pojawily mi sie czerwone krostki ktore zamieniaja sie w czerwone plamki. Nie swedza. Dotyczy to tylko brzucha oraz klatki piersiowej oraz plecow. Czyli tak jak cialo pokryte jest koszulka. Proszek nie byl zmieniany ale czy to moze byc z tego? Druga opcja owoce cytrusowe. Zjadlem sporo tego ale tydzien temum Trzecia opcja moze z duzej dawki magnezu?

Odnośnik do komentarza

To może byc alergia, synek ma czasami takie wysypki ale właśnie go nei swędzą, tylko u niego dochodi też wieczny katar, łzawiąze oczy a teraz jaak zaczęly drzea pylić to już w ogóle jest ciężko, na szczęście histaxa fast junior pomaga szybko i syn ma ją w pogotowiu, zresztą ostatnio musi brać codziennie, żeby jakoś funkcjonować​

Odnośnik do komentarza

A konsultowałeś to z lekarzem? Na własną rękę to można sobie tylko biedy napytać. Wiem, bo sam tez niegdyś próbowałem sam się leczyć i na dobre mi to nie wyszło… nim coś kupisz skonsultuj to z lekarzem, który zna temat od podszewki. Ja jeżdżę do dr n. med. Lucyny Dymek (z centrummedyczne. com. Pl ) która zawsze mi służy dobra rada, dzięki niej moja alergia bardzo złagodniała i widzę w końcu szanse jej wyleczenia.

Odnośnik do komentarza
Gość MaciekGliniak

Idź z tym do lekarza, bo to może być tak naprawdę wszystko…Ostatnio byłam odczulana na Wałbrzyskiej w Warszawie, bo już miałam dość wysypki. Okazało się, że mam alergię na gluten...

Odnośnik do komentarza
Gość MaciekGliniak

Idź z tym do lekarza, bo to może być tak naprawdę wszystko…Ostatnio byłem odczulany na Wałbrzyskiej w Warszawie, bo już miałem dość wysypki. Okazało się, że mam alergię na gluten...

Odnośnik do komentarza
Gość amandamyt

Kupiłam dość tanio inhalator Alergia STOP w aptece słonecznej , parę miesięcy temu i cały czas pracuje tak samo dobrze. Używam go przy alergii ale tak samo można tutaj podać lek na infekcję, jak przeziębienie rozłoży, albo prewencyjnie nawilżyć śluzówkę tak samo.

Odnośnik do komentarza
Gość beataburtan11

Mogę jedynie powtórzyć na temat Alergia Stop to co zostało już tutaj napisane. Bardzo wygodny model lekki, ustawny, z wygodną długą rurką na aerozol także nie trzeba się jakoś niewygodnie nachylać nad inhalatorem. Poza stosowaniem przy alergii polecam taki aerozol na pewno na suche drogi oddechowe zwłaszcza suche gardlo.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie też Alergia Stop jest bardzo okej, wszystko działa prawidłowo, dobra pojemność, dobre tempo pracy. Długo się zastanawiałam jaki model wybrać, bo jednak teraz w sprzedaży jest cała masa inhalatorów także trzeba ostrożnie dobierać urządzenie żeby się nie naciąć. Aerozol jest tak przetworzony że może dostarczyć lek nawet w dolne drogi oddechowe.

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej Alergia Stop bym doradzała. U nas w domu sprawdza się bardzo fajnie. Wygodny dla dziecka, skuteczny dla dorosłego. Mała cząstka leku dzięki czemu można inhalować też dolne drogi oddechowe a nie tylko górne. Warto na to zwracać uwagę wybierając inhalator, żeby lek był jak najbardziej skompresowany bo inaczej po prostu nie dotrze w głąb tylko osadzi się chociażby na gardle czy krtani.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...