Skocz do zawartości
Forum

Nie moge schudnąć


Gość Aga10.03

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aga10.03

Witam
Zaczynajac od początku mam 35 lat i trójkę dzieci
Mam 158cm i warze 49kg
Po każdej ciazy zawsze wracałam do swojej wagi z przed ciąży t.z zawsze ważyłam 46-47 kg zaznaczam ze bez żadnych diet
Jakieś 8 mięsiecy temu schudłam do 44 kg ponieważ naprawde mało jadłam i nie przejmując sie co
Byłam tak zabiegana ze nie miałam czasu na to zeby jeść
Pózniej zaczekam miec problemy osobiste gdzie chodziłam cała w nerwach i zaczęłam tyć przytyło mi sie jakieś 7-8 kg
Z czego od trzech miesięcy schudłam jakieś 3 kg
Kiedy zobaczyłam ze juz nie mieszczę sie w ubrania przeszłam na dietę 1000 kal
Udało mi sie schudnąć do 49 ale cały czas mysle o jedzeniu
Nigdy nie stosowałam diet bo przez to chodziłam cały czas podenerwowana
Dawniej mogłam jeść wszystko i naprawde jadłam duzo słodyczy praktycznie nie jadłam obiadów ani śniadań bo zawsze musiałam zjeść cos słodkiego i to mi zastępowało zwykły posiłek wybierałam batona niż zupę czy drugie danie
Nigdy nie przejmowałam sie tym co jem a waga sama spadała
Dodam jeszcze ze od 3 lat leczę sie na depresje
Teraz znowu zaczęłam duzo sie ruszać tym bardziej ze mam troje dzieci i jest co robić
Do tego ćwiczę w domu 60-80 min
Codziennie
Napoczatku tej diety stosuje ja 4 tydzień cos tam spadło tyle ze pewnie to woda bo z tego co wyczytałam zazwyczaj tak jest na początku a po 4 tygodniu waga znowu mi podskoczyła
Widze ze cellulit mi sie zmniejszył i widze zarys mięśni moje nogi zmieniły sie bo tylko z tym mam problem brzucha nie mam tylko uda mam bardziej nabite
I tego bym chciała sie pozbyć
Choćby nawet nie to zeby zeszczuplała bardzo ale sie umieściły
Teraz zwracam na to co jem ale nie moge jeść 5 posiłku dziennie bo nie jestem na tyle głodna zjedzac owsiankę rano po takim śniadaniu nie jestem głodna cały dzień
A ostatnio tak nawet było ze zjadłam to i nic wiecej bo miałam jak by kamień w żołądku
Dodam jeszcze ze bardzo mało pije wody praktycznie wogole bo jak sie napije to juz tym bardziej nic nie zjem wiem ze powinnam pic bo w ciagu dnia czuje sie ospała i muszę sie zdrzemnąć choćby na 30 min
Poprostu usypiać na stojąco
Pewnie to skutki tego ze organizm jest odwodniony i nie mam siły na nic
Bardzo mało śpię padam wieczorem ale kiedy wybije sie ze snu to juz nie moge zasnąć
Proszę doradźcie mi co moge jeszcze zrobić
Wiem ze nie powinnam sie przejmować bo moja waga nie jest zła ale czuje sie zle kiedy mam te 3 kg jednak wiecej
Proszę o podpowiedz
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie główną kwestią u Ciebie jest nieodpowiednio zbilansowana dieta.Na Twoim miejscu wybrałabym się do dietetyka aby to zmienić.Fajnie by było jakbyś wykonała również badanie genetic lab moja znajoma takie robiła jak miała podobne problemy do Twoich.I pamiętaj o tym aby jednak dziennie wypijać około 2l wody bo to również jest ważne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...