Skocz do zawartości
Forum

pomocy implant czy wkręty


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to implanty są bardzo trwałe przez wiele lat. A przy właściwej pielęgnacji nawet do końca życia. Nawet złamanie takiego zęba czy ryzyko próchnicy jest bardzo niskie. Moja dentystka też właśnie mi o tym ostatnio mówiła bo tylni ząb mam do usunięcia i tak właśnie zastanawiam się nad jakimś uzupełnieniem aby móc czymś gryźć:)

Odnośnik do komentarza
Gość Kike1223

Najlepiej idź do dobrego stomatologa . I tyle ;) jak jesteś z okolic warszawy to bardzo polecam cigabinet ratyńscy dental Clinic . pracują tu stomatolodzy z dużym doswiadczeniem i praują na bardzo dobrych sprzętach ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Stnigowa

W Ratyńscy dental Clinic zastanwiałam sie nad implantem w miejsce szóstki , ale na razie nie mam na tyle funduszy. Jestem w trakcie zbierania ;) Ale miałam tutaj piaskowanie zebów ;) leczenie też. za każdym razem zakończone sukcesem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Eliszka22

Ja mam po prostu implant, w miejsce piątki górnej. No bo ja się tak uśmiechnęłam to tak troche niewyjściowo się wyglądało. Ja trafiłam na bardzo fajna oferte implantów w Centrum Demed na Ursynowie. Wszystko dobrze zostało założone. Kompetentni i mili lekarze stomatolodzy.

Odnośnik do komentarza
Gość feterka

ja też zdecydowałabym się na implant bo najlepsze rozwiązanie na brakujący ząb, ze względu na to, ze jestem wymagają to zdecydowałams ie na wszczepienie implantu w Eurodental w Warszwie, miejsce jest pełne profesjonalistów, leczenia najnowszymi metodami, jakość wykonania usługi i produktów użytych do wstawienia implantu z najwyższej półki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...