Skocz do zawartości
Forum

52 dzień cyklu, wyniki badań prawidłowe, co jest?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam 22 lata. Dziś mija 52 dzień cyklu, a ja nadal nie dostałam okresu. Mam cykle nieregularne, ale zawsze oscylowały w granicach 30-33 dni, jest to więc sporo po terminie. Testy ciążowe wyszły negatywnie, dlatego poszłam do lekarza. Zostały zrobione mi badania na tarczycę (TSH) oraz hormony żeńskie: LH, FSH i Prolaktyna. Wszystkie są w normie: TSH 2.02 mU/L; LH 6.0 U/L; FSH 1.9 U/L i prolaktyna 487 mU/L. W Szkocji, gdzie mieszkam, działa to tak, że ‘jak coś będzie nie tak to zadzwonimy’ dlatego po wyniki musiałam się zgłosić sama. Powiedziano mi, że są w normie i nie ma potrzeby dalszej konsultacji. Ja nadal jednak nie mam okresu i bardzo się tym martwię. Gdzieś przeczytałam, że wyższy poziom LH od FSH może świadczyć o PCOS, ale prosiłam o badania w tym kierunku, dlatego gdyby coś było nie tak, zaproponowaliby mi dalsze konsultacje i badania. Dodam, ze nigdy nie stosowałam antykoncepcji hormonalnej. Skoro wszystkie badania w normie (glukoza, tarczyca, hormony i wszystkie podstawowe), dlaczego nadal nie mam okresu? Zagadka godna dr House'a?

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...