Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość jakub_gerard

kanalowe leczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jakub_gerard

Witam,orientuje się ktoś czy mogę skorzystać z refundacji nfz przy leczeniu kanalowym dolnej piątki? Dodam tylko ze skończyłem juz 18 lat a ząb jest mleczny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MercyMercy

Z tego co wiem to NFZ refunduje leczenie 1 kanału. A 5 ma zazwyczaj 2-3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość misisipi33

Warto zapłacić nawet więcej, ale mieć porządnie zrobione leczenie kanałowe. Ja się leczyłem u młodego Kaniaka i nie żaluje ani jednej złotówki bo teraz mam zęby jak złoto zrobione. Tylko ciężko o szybki termin, bo kolejka się tam ustawia zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Melea
W dniu 14.03.2016 o 01:16, Gość jakub_gerard napisał:

Witam,orientuje się ktoś czy mogę skorzystać z refundacji nfz przy leczeniu kanalowym http://implantytorun.pl/kanalowe-leczenie-zeba-pod-mikroskopem/ dolnej piątki? Dodam tylko ze skończyłem juz 18 lat a ząb jest mleczny?

Jak to możliwe, że nadal jest mleczny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ula

Ja już dawno zrezygnowałam z leczenia na NFZ. Mam wykupiony pakiet stomatologiczny w Lux Med i jestem z niego bardzo zadowolona .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fgg

Najlepiej tam, gdzie leczenie kanałowe przeprowadzane jest pod mikroskopem, czyli na Batorego:
https://studiose.med.pl

Leczenie takie jest dokładniejsze niż tradycyjne i nie bedziesz potrzebowała powtórki. 
Rzetelna i kompetentna Pani Doktor która naprawdę dba o pacjenta i posiada duże doświadczenie w zabiegach, krótkie terminy, miła obsługa, rozsądne ceny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...