Skocz do zawartości
Forum

Pieszczoty a ciąża


Gość iwonCiaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość iwonCiaaaaa

Witam, mam pewne pytanie, Nie wspolzyje z chlopakiem, i nigdy nie wspolzylam, ograniczamy sie tylko do pieszczot. raz tylko doszlo do wytrysku na posciel, i raczej nic nie przedostalo sie do pochwy a byly to raczej moje dni plodne, mialo to miejsce miesiac temu po czym nastapila miesiaczka 19.02.2011r i trwala tradycyjnie 7 dni a obfitosc byla tez normalna. Dzis (23.03.2011) nastapila koljena miesiaczka jedak z opoznieniem 3-4 dni,bowiem moje cykle trwaja srednio 27-29 dni. Miesiaczka ktora dzis dostalam jest bardzo skapa, natomiast towazyszy jej bol w podbrzuszu. Boje sie, ze moga to byc plamienia wystepujace w ciazy, chociaz jest to raczej czerwona krew niz brazowa. Mam obawy poniewaz zauwazylam zylki na piersiach (moglam miec je wczesniej lecz poprostu dopiero teraz zauwazylam) i na brzuchu w okolicach bioder, rowniez wydaje mi sie ze moj brzuch wyglada bardziej jak "balon" w dolnej jego czesci. mam rowniez pytanie, czy w taki sposob wogole moze dojsc do zaplodnienia..? bez bezposredniego wytrysku nasienia w pochwie lub na jej okolice? tylko przez same pieszczoty... i jakie jest prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy? uwazamy zawsze by nic sie nie przedostalo jednak preejekulat mogl sie przedostac, jednak byly by to male ilosci.. nie wiem co o tym myslec, dlatego zwracam sie o pomoc i licze na Panstwa przychylnosc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...