Skocz do zawartości
Forum

Czy moja dieta jest racjonalna?


Gość g...l

Rekomendowane odpowiedzi

moja dieta to sniadanie-jogurt naturalny 150-200g II sniadanie - owoc +warzywko ( średnie jabłko i średnia marchewka lub pietruszka) obiad- przeważnie jem około 50-100g piersi z kurczaka , 450g brokułów lub kalafiora , wszystko gotowane bez przypraw nawet soli podwieczorek- średnie jabłko,marchewka lub pomarańcze kolacja-2 średnie pomidory,10 plastrów ogórka i 2 łyżki serka wiejskiego 0% Od 3 miesiecy kiedy zaczełam codziennie jadać jogurt na sniadanie zanikł mi okres czy moze jem małoWęgl,tłu?

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze zanik okresu jest wynikiem twojego strasznego ograniczania zapotrzebowania kalorycznego. Zeby organizm funkcjonowal tak, jak powinien musi otrzynywac odpowiednia ilosc energii. Moja rada: zapomnij o liczeniu kalorii, jedz produkty roslinne do syta. Schudniej dzieki temu, bedziesz zdrowsza i szczesliwsza. Jezeli zalezy ci na "zdrowym odzywianiu" zapoznaj się z tym, co dokladnie znajduje się w twoim jedzeniu, skad ono się bierze i jaki ma wplyw na twoj organizm (mowie o produktach odzwierzecych). Zdrowia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...