Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć z bioder i nóg?


Gość magda21_xd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magda21_xd

Mam 16 lat mój wzrost to 165 cm waże 66 kg wydaje mi się ciągle że jestem gruba że mam grube biodra i nogi mimo że brzuch mam wmiare płaski. Czy powinnam schudnąć czy coś z tym zrobić czy poprostu mam obsesje na punkcie bycia hudym.

Odnośnik do komentarza

witam mam pytanie odnośnie tłuszczu na brzuchu mam 170 cm wzrostu warze 76 kilo od ponad tygodnia jestem na diecie jem głównie kasze, ryże ,ciemne pieczywo twarogi chude wyeliminowałem cukier,sól,ćwiczę na rowerku i niestety w ciągu 1,5 tygodnia mojej diety ubył mi tylko kilogram co robie żle?przyznam ze brak mi juz pomysłów co mam jeść wydaje mi sie ze jem w kółko to samo ,chciałbym podkreślic ze pracuje jako kierowca czy tryb siedzący w pracy ma wpływ na brak efektów mojej diety ?proszę o pomoc ponieważ czuje sie z tąką nadwagą zle i przyznam ze odczuwam bóle w okolicach wątroby i trzustki jak tylko zjem wiekszą ilośc

Odnośnik do komentarza

Nie jesteś gruba. Jednak jeśli nie lubisz swojego ciała musisz więcej ruszać się, by je ujędrnić i ukształtować. Możesz jeździć na rowerze, pływać, tańczyć, skakać na skakance, biegać. Poza tym nie stosuj diet lub głodówek, ponieważ jesteś jeszcze nastolatką i potrzebujesz pełnowartościowych posiłków, by się prawidłowo rozwijać. Pamiętaj, że Twoje ciało nadal się zmienia i biodra i nogi same z czasem mogą stać się bardziej smukłe. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Być może taka jest Twoja budowa ciała. Jesteś w wieku gdzie proporcję ciała zostały zmienione i może potrzebujesz więcej czasu aby zaakceptować te zmiany. Zaokrąglone biodra są normalną konsekwencją okresu dojrzewania. Jeśli jednak chcesz popracować nad swoją sylwetką to zacznij wykonywać proste ćwiczenia:
1. Klęknij, stopy dotykają czubkami palców ziemi. Unieś tułów i przenieś go na lewą stronę, tak byś siadła na ziemi. Wstań i wróć do pozycji wyjściowej. Następnie zrób to samo na drugą stronę.
2. Połóż się na boku, nogi lekko ugięte w kolanach. Jedna ręka podpiera głowę, druga luźno ułożona na boku. Podnoś nogę do kąta prostego i powoli opuszczaj. Następnie zmień boki i zacznij wykonywać to ćwiczenie na drugą stronę.
Oba ćwiczenia powtórz 20 razy.
Inne ćwiczenia na uda i biodra znajdziesz na stronce abccwiczenia.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...