Skocz do zawartości
Forum

Jak zrzucić kilka cm w talii?


Gość roxana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem. Mam 14 lat, jestem wysoka i szczupła. Wszystko byłoby dobrze, gdybym w talii miała chociaż 64 cm, a w moim przypadku jest to 70 cm. Z innymi częściami ciała nie mam problemów. Co mam jeść, jakie ćwiczenia wykonywać ? Dodam, że bardzo lubię słodycze i często ich kosztuję. Czy są jakieś dobre ćwiczenia na zrzucenie kilku centymetrów z talii ? Pozdrawiam, czytelniczka.

Odnośnik do komentarza
Gość ewelinaxg

Dobrze jeśli ograniczyłabyś ilość słodyczy w swojej diecie. Nie musisz na pewno całkowicie z nich rezygnować. Pamiętaj, że nie istnieje jedna dieta cud, która spali tłuszcz z talii. Zresztą w twoim wieku jakiekolwiek diety są odradzane, ponieważ są szkodliwe dla zdrowia nastolatki. Postaw na ćwiczenia, na przykład pilates lub callanetics. Na talię osy dobre są także ćwiczenia z hula-hop. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Niestety musisz unikać słodyczy, ogranicz je do minimum, zamiast ich lepiej zjeść owoc lub warzywa. Na zgubienie kilku cm w talii najlepsze będą ćwiczenia. Możesz wykonywać skrętoskłony, kręcenie biodrami, czy hula hopem. Możesz również wykonywać następujące ćwiczenie: Do tego ćwiczenia musisz uklęknąć. Obie stopy leżą na ziemi. Podnosimy się i opadamy na lewą stronę. Wytrzymujemy tak 5-7 sek podnosimy się i wracamy do początkowej pozycji. Następnie opadamy na prawą stronę i znowu wytrzymujemy 5-7 sek. Całe ćwiczenie powtarzamy 10 razy na każdą ze stron.
Możesz również wykonywać podskoki w, których będziesz skręcać biodra raz w jedną raz w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza

Ja przy hula hop traciłam cierpliwość. Na siłowni robiłam takie ćwiczenia, były takie kółka gdzie się stawało i kręciło biodrami i jeszcze takie gdzie się siadało na krzesełku obrotowym i się kręciło raz w prawo raz w lewo. Za każdym razem czułam jak mięśnie brzucha pracują jak na tym ćwiczyłam. W domu próbowałam na krześle obrotowym ale krzesło przestało wytrzymywać te ćwiczenia :)

Odnośnik do komentarza

Cześć, co prawda nie wiem jak sprawdza się to u dziewczyn w Twoim wieku, ale są zabiegi stymulujące spalanie tłuszczu w danej okolicy. Na pewno do tego potrzebowałabyś zgody rodziców, no i poza tym Twoje Ciało ciągle się formuje (że się tak wyraże). Jednym z urządzeń działających na miejscową otyłość jest i-lipo, zimny laser. Może masz taką budowę, że nie masz wcięcia w talii? Niestety nie każda z nas ma ją "bardzo" wciętą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...