Skocz do zawartości
Forum

Brak mostka i wypukła klatka piersiowa u dziecka


Gość 5875801

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo bym prosiła o pilną i jasną odpowiedż mam córkę w wieku 6 lat i w wieku noworodkowym miała zatrzymanie akcji serca i lekarze w szpitalu ratując jej zycie złamali jej mostek aby jej serduszko znowu biło była bardzo w cieżkim stanie miała zapalenie opon rdzeniowo-mózgowych lecz została dzięki bogu wyleczona sprawdzono jej płyn owodniowy i nie stwierdzono upośledzenia u córki funkcjonuje w normalnym przedszkolu i radzi sobie narazie lecz spokoju nie daje mi właśnie jej klatka piersiowa lekarze mówili ze to minie lecz to wygląda coraz gorzej klatka podnosi się ku górze proszę o pomoc bardzo pilna co mam zrobić i jak ćwiczyć z dzieckiem lub gdzie się z nią udać do jakiego lekarza pomocy.dziękuję bardzo za udzielenie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Korekcją wad postawy oraz nieprawidłowościami w obrębie układu kostno-stawowego u dzieci zajmują się ortopedzi dziecięcy. Powinnaś udać się do poradni ortopedycznej w celu oceny stopnia zaawansowania problemu, tym bardziej, że klatka piersiowa wygląda coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...