Skocz do zawartości
Forum

co zrobić gdy dzieci nie chcą wracac do matki


Gość pikaczu30

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pikaczu30

Witam mam corki blizniaczki w wieku 9 lat od pewnego czasu nie chca wracac do swojego miejsca zamieszkania u mojej ex zony i powtarzaja ze chca zamieszkac ze mna lecz gdy pytam o powod tego milka i spuszczaja glowy jak na to zareagowac czy udac sie z nimi do psychologa??

Odnośnik do komentarza

Dzieci z reguły nie akceptują drugiego "tatusia",dlatego może być taka sytuacja,
póki co, powinniście wszystko robić z ex ,żeby zmienić podejście dzieci ,ale nic na siłę ,dużo rozmawiać ,tłumaczyć,
porozmawiaj o tym z ex,zrozumcie ,że dzieje im się wielka krzywda i one najbardziej cierpią przez waszą decyzję o rozstaniu.
Rozmowa z psychologiem by była wskazana,jeśli by zachodziło podejrzenie molestowania ,co też się zdarza ,oby nie nie dotyczyło to waszych dzieci,
nie zaszkodzi ,jak uwrażliwisz je na zły dotyk,bo lepiej dmuchać na zimne...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość pikaczu30

tylko ze on jest bardzo zadko u niej,to jest zastanawiajae ze po prawie 7 latach cos takiego slysze od dzieci ze nie chca do mamy i zemna chca zamieszkac i pytaja czy cos juz zalatwiam w tej sprawie,juz umowilem wizyte z psychologiem dzieciecym moze przed nim sie otworza i powiedza o co biega ,bo w szkole jest wszystko ok,gdybym ex o tym powiedzial ze tak corki mowia odbilo by sie to na nich bardzo ....

Odnośnik do komentarza

Może poprostu twoje dzieci czuja brak zainteresowania ze strony matki. Może właśnie poświęca czas swojemu facetowi a nie dzieciom. Myślę że powinieneś otwarcie porozmawiać z córkami. Przysiąść wieczorem i poprostu spytać. Jesli milczą to lepiej porozmawiaj z nią.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...