Skocz do zawartości
Forum

Pytanie które mnie nurtuje


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako że znalazłem to forum już jakiś czas temu postanowiłem tutaj sięgnąć po pierwsze zdanie na temat problemu który mnie nurtuje. Moja dziewczyna bierze tabletki antykoncepcyjne już od 5 miesięcy. 2 tygodnie temu współżyliśmy bez zabezpieczenia , nie skończyłem w niej a mimo to obawiała się o zajście w ciąże (tak wiem że to żadne zabezpieczenie) do tego stosunku doszło dzień przed odstawieniem tabletek, 2 dni później doszło do krwawienia z odstawienia, tabletki brała systematycznie. Po tygodniu jednak dostała wzdęty brzuch , rano było jej niedeobrze, uczucie mdłości przeszło , apetyt ma . Mówiła że boli ją czasem z lewej strony pod żebrami. Dzień przed wzdęciem brzucha na noc zjadła grejpfrut z czekoladowym monte, pomyślałem że to od tego ale wzdęty brzuch dalej się utrzymuje a minęły już 2 dni, ciągle jej się odbija. Moje pytanie brzmi czy jest sens wykonywania testu ciążowego ? Nie chce niepotrzebnie prosić o to dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Bierze tabletki od 5 miesiecy wiec na pewno byla zabezpieczona.Wzdety brzuch i bol pod zebrem jeszcze nie musi oznaczac ciązy. A mdlosci mogą byc z duzego stresu na przyklad. Niech zrobi test skoro tak sie martwi moze to ją uspokoi choc ja (biore tabletki także) szczerze wątpie w tą ewentualna ciąze.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...