Skocz do zawartości
Forum

Test Roma


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam pewien problem od pewnego czasu . Mianowicie ubiegłego roku w listopadzie trafiłam na oddział neurologiczny z kręgosłupem, tam wykonano mi rezonans magnetyczny i to badanie ujawniło iż mam torbiel na jednym jajniku. Zrobiono konsultację ginekologiczną, wykonano usg które potwierdziło guzka, oraz wykonano markery Roma . W moim wieku, a jestem kobietą przed menopauzą wyszedł wynik 45,33... czyli dużo za dużo . Po 10 dniach przyjęto mnie dopiero na oddział ginekologiczny a ja kilka dni wcześnie prywatnie poszłam na badanie usg by potwierdzić wszystko o czym mowa wcześniej . No i w dniu przyjęcia na oddział, po zrobieniu usg w szpitalu, stwierdzono, że guzka nie ma ... wchłonął się prawdopodobnie . Wykonano znów Romę i wynik był 38,45. Lekarz stwierdził że nie ma co mnie teraz ciąć i da mi receptę na tabletki anty i może one zmniejszą Romę . Miałam zgłosić się po 2 miesiącach . Te 2 miesiące były istnym koszmarem, ciągle krwawienia na przemian z plamieniem ... masakra jednym słowem ...Zjawiłam się po ponad 2 miesiącach w szpitalu, wykonano mi znów Romę i wynik 31,00 . Jest postęp . Lekarz podczas badania stwierdził że mam kilka małych torbieli ale one samoistne zanikna ...hmm... Bynajmniej Wypuścili mnie ze szpitala z dalej podniesioną Romą i kazali wykonać testy BRCA1 i BRCA2 oraz CA125 . Oczywiście u mnie w rodzinie był zachorowania na nowotwór u mamy rak piersi z przerzutami na płuca - mama zmarła . Oraz u ojca siostry rak piersi zakończył się amputacją piersi .
I teraz chciałabym się dowiedzieć, czy mam to zostawić i wykonać tylko te testy czy po prosu zmienić lekarza, bo ja się osobiście boję by kiedyś i dla mnie nie było za późno ...
Proszę o odpowiedź, będę bardzo wdzięczna .
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...