Skocz do zawartości
Forum

Ortoreksja?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Danuta718

js_11
Bo napisałem, że Bozia nie istnieje i że propagowanie jej to zło.

Dobrze wiesz że nie dlatego więc po co odwracać kota ogonem? Ale dla ścisłości wyjaśnię gdyby ktoś jednak nie kumał. Oprócz tego napisałam że wątek specjalnie jest ciągnięty...
Ponadto widzę że nie odpowiedziałeś na kilka pytań. Ciekawe dlaczego...
I jeszcze na koniec, chyba mylisz pojęcia. Dlaczego to my mamy udowadniać że Bóg istnieje skoro to Ty masz z tym problem? Ja jestem szczęśliwa, na swój sposób ale jednak szczęśliwa. Przekonaj mnie że nie mam racji a jeśli nie jesteś w stanie to jednak może świadczyć że jednak istnieje. Jestem gotowa uwierzyć że jednak nie istnieje ale jak tylko przedstawisz TWARDE DOWODY bo inaczej uznam to za bezsensowną gadkę zaburzonego człowieka który bez argumentów próbuje wmusić niewiarę w Boga...

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

To jest kolejny przykład że jednak kobieta z mężczyzną się nie dogadają :). I błąd, ja nie chcę nikogo wciągać w zbędną dyskusję. Mi jak i zapewne większości osobom z forum zależy jedynie na tym żebyś dał spokój innym osobom odnośnie Boga. Bo to że akurat tak hmm.. powiedzmy, okoliczności pasują do Twojej teorii nie znaczy że to jest prawdą. Chcesz to wierz że wiara w Boga tak naprawdę jest szkodliwa ale przestań wmuszać swoją wiarę innym. Całego świata nie zbawisz więc przestań się bawić w Mesjanizm bo świat jest tak skonstruowany że zawsze mamy wybór a w Twoich wypowiedziach wyczuwa się dużą presję a nie tędy droga. Zresztą jest mądre powiedzenie ,,Chcesz zbawiać świat? Zacznij od siebie"... Tak naprawdę guzik mnie to obchodzi czy będziesz ciągnął temat czy nie ale daj spokój innym, to chyba jesteś w stanie zrealizować.

Odnośnik do komentarza

Nie będziesz mi dyktować warunków co mam pisać, a co nie. To nie jest sprzeczne z regulaminem, za to propagowanie jakiejś idei typu Bóg to już coś wątpliwego moralnie.

Ale mógłbym przyjąć taki warunek gdyby unna zgodziła się w zamian nie pisać tych swoich głupot, które mogą zaszkodzić.

A płeć nie ma aż takiego znaczenia, nie rób z kobiet idiotek :D

Odnośnik do komentarza

Nie przeczytałam wszystkich wpisów z oczywistych względów ale zdołałam zauważyć że rozwinęła się tutaj gorąca dyskusja na temat religii. Sama uważam że takie dyskusje nie mają najmniejszego sensu. Niestety nawet nie mogę uzasadnić poprzedniego zdania bo była bym zaszczuta przez opozycję. Chciałam jedynie polecić kanał na yt samotnym ateistom którym naprawdę w tych czasach w tym kraju może być ciężko. Koleś bywa naprawdę ostry. A my nadal będziemy mogli tylko przewracać oczami i robić fejspalmy bo ciężko rozgrzebac czasem te odmenty absurdu.

Do autora odnośnie problemu:
Możesz zawsze zaangarzowac się w związek z kobietą otyla. W początkowej fazie związku nie będziesz miał prawa mówić co ma jeść a czego nie więc zdążysz się zakochać. Potem jak już zaangarzujesz się emocjonalnie możecie dbać o zdrowie razem. Ona schudnie ale Ty będziesz ją kochał i miał poczucie ze zrobiłeś dla niej i dla związku coś dobrego. W kwestii pociągu seksualnego będziesz stal przed takim samym dylematem jak stereotypowy mąż który ożenił się z blond seksbomba a po latach małżeństwa siedzi przed tv z wielorybem.
To trochę na żarty ale przecież jeśli zależy ci na miłości to nie fizyczne aspekty powinny być decydujące. Często jest tak ze ktoś się całe życie np za tymi blondynkami ugania ale ozeni się z rudą. Bo miłość. Chyba ze nie to jest celem. Poza tym ludzie się starzeją i i tak się robią brzydcy więc trzeba dużo więcej niż pociąg fizyczny żeby związek miał sens. Pewnie już ktoś o tym pisał ale trudno.
A przeciąć można ze wszystkim nawet z dbaniem o zdrowie.

Odnośnik do komentarza

Js to psychopata, " który nie radzi sobie z własnym życiem, a uważa , że każdy powinien słuchać jego rad. A użyłam tego słowa w odpowiedzi na wpis js z poprzedniej strony. Cytuję:
"unna to psychopatka, która próbuje obarczać ludzi pojęciem odpowiedzialności"
"unnie puszczają nerwy, bo nie może obronić w żaden sposób swoich bredni, które kontruję. Dlatego wzięła się za nieudolne ad personam oparte na typowej manipulacji baby z placu targowego. Coś obrzydliwego."

OBRZYDLIWY JEST TWÓJ SPOSÓB RADZENIA SOBIE Z WYPOWIEDZIAMI, NA KTÓRE NIE ZNAJDUJESZ ODPOWIEDZI.

Nadal uważam, że każdy jest odpowiedzialny za swój los. /odp. na pierwszy cytat/
Ponoć jesteś dość bystry /w co wątpię, bo dla mnie pisanie w kółko o tym samym nie jest tego oznaką/
I co z tego wynika? Całkowita nieudolność życiowa, nic więcej. I ty chcesz innym udzielać rad? Pewnie po to, by tak jak ty siedzieli na garnuszku mamusi i czuli się całkowicie przegranymi, życiowo.
Najpierw coś zmień w swoim życiu, potem będziesz mógł się wywyższać.
Bo same gładkie słówka, nie wystarczą.

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Przepraszam tylko za to że niechcący wymusiłam na Tobie próbę nieudzielania porad. Choć moim zdaniem to nie są rady. To jest obarczanie innych swoimi problemami. Taką grą słowną wymuszasz na innych próbę poparcia Twojej tezy. Popełniłam błąd bo niechcący przez chwilę stałam się Tobą a tego nie chcę.
Jest jedna WIELKA różnica między Tobą a unną. Unna udziela rad, czyli tego co jej/innym pomogło. To czy jest to faktycznie niemoralne czy psychopatuczne moim zdaniem nie ma akurat znaczenia, liczy się efekt a nie sposób. Kiedyś wyczytałam na portalu fajny tekst ,,jeżeli coś jest głupie ale działa wcale nie jest głupie". Ty wymuszasz presję na innych aby tylko Ciebie poparli. Właściwie pisz co chcesz, masz rację że możesz pisać co chcesz ale będę ripostować. Bo nie zależy mi czy ktoś potraktuje mnie jak psychopatkę bez mózgu. Jeżeli tylko choć jednej osobie pomogę to będzie dla mnie wielkie zwycięstwo. W sumie nie powinnam ale jednak stwierdzam że jesteś psychopatą i Twoje ,,rady" moim zdaniem się nie liczą.

Odnośnik do komentarza

A nie lepiej pisać z zalogowanego nicku,ja od dłuższego czasu się dziwię tym wpisom ,co to za unna tu pisze:P

Były tu na forum jakieś kombinacje z zalogowaniem unny i datoyi ,/nikt pod tymi zalogowanymi nickami chyba nie pisał/ale tego nie zdementowałaś,więc jak to jest,
bo jak patrzyłam na profil tej unny, to dane mniej więcej zgadzały się z tym co kiedyś pisałaś o sobie.

Ja się domyślam kto się podszywa pod ten nick.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie próbowałam założyć konto, ale coś mi nie wchodzi, choć nie wiem czemu.. Muszę poprosić kogoś mądrzejszego, by zobaczył co jest.
Jak się domyślacie, poprzedni wpis jest nie jest mój.

Ktoś mnie zablokował jako unna, więc dodałam jedynkę i wyjaśniłam, skąd ona się wzięła.
Teraz ktoś podszywa się jako unna-1.
Nie bardzo pojmuję czemu to robi, jakie są jego intencje.
Przecież jeśli chciał tylko nabluzgać, to mógł to zrobić anonimowo.

Zajrzałam też na profil tej nowej unny. Jest od czterech miesięcy, mało pisze, wydaje mi się, że stara się mnie naśladować, ale ja aż tak nawiedzona nie jestem.
Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...