Skocz do zawartości
Forum

Jaki jest koszt usunięcia zbędnego tłuszczu z brzucha?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość madagaskarka

witam cię, a skąd jesteś? bo ja operowałam się w klinice Dermed w Łodzi. Mogę ci tą klinikę polecic i dr Dorotę Żukowską .Wykonywałam u niej plastykę powłok brzusznych- tak się to fachowo nazywa. Najlepiej najpierw zapisać się na konsultację, dr odpowie ci na wszystkie pytania, poda cenę bo ta ustalana jest indywidualnie.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie! W pierwszej kolejności musisz iść na konsultację, czyli wizytę wstępną a dopiero później lekarz sugeruje metodę wykonania. Każdy przypadek jest inny, ale podobno bardzo dobra metoda to odsysanie tłuszczu metoda Body-Jet.

Odnośnik do komentarza
Gość Honorata390

A może najpierw spróbować mniej inwazyjnych metod? Ja miałam oponkę na brzuchu i specjalista doradził mi 3 zabiegi raz w miesiącu Liposonix. Muszę przyznać,ze efekt jest bardzo obiecujący. Do tego miałam pic duże ilości wody i uprawiać sport. Jestem bardzo zadowolona. Polecam klinikę dr legrand.

Odnośnik do komentarza
Gość berenikaDamaz

Polecam Ci wejść na stronę CMD w Warszawie, ceny są niewielkie, wiem też, że niektóre zabiegi wykonują na NFZ. Chodzę tam do wielu specjalistów i za każdym razem wychodzę zadowolna.

Odnośnik do komentarza

Polecam zabieg liposukcji a konkretnie metodą Body-Jet jak najbardziej w gabinecie na Rydzowej 22. Mogę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona efektem. W gabinecie spotkałam się z pełną dyskrecją i profesjonalizmem a do tego miła atmosfera dała mi totalne poczucie bezpieczeństwa. Jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz z efektu.

Odnośnik do komentarza

Polecam zainteresować się liposukcją Body jet która jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne odsysanie tłuszczu. Liposukcja Body Jet jest najbardziej efektywna jeśli chodzi o stosunek ilości odsysanego tłuszczu do masy ciała. Podczas jednorazowej procedury można bowiem usunąć nawet 5 litrów tkanki tłuszczowej na 100 kg masy ciała. Większe ilości są już niewskazane ze względów zdrowotnych. Warto pamiętać, że ten typ liposukcji może być połączony z zabiegiem przeszczepu pobranej tkanki tłuszczowej do innych partii ciała, np. piersi. Cena ustalana jest indywidualnie.Sama miałam zabieg na brzuch w tej klinice:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/bezpieczna-liposukcja-body-jet/
I osobiście jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość Anna Anulka

Mi zabieg liposukcji body jet bardzo pomógłw schudnięciu. Efekty widoczne już po zabiegu ,a zabieg daje bardzo dobre rezultaty, bardzo jestem zadowolona i polecam. Ja robiłam u dr Tomasza Mierzwińskiego z kliniki Bona Dea w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Gość Gruszka96

To nie jest taka prosta sprawa. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do  https://lipoline.pl/plaski-brzuch-po-ciazy-challenge-mlodej-mamy/ i dowiedzieli się, co realnie mogłoby sprawdzić się w Waszym przypadku najkorzystniej. Po ciąży faktycznie może być ciężko wrócić do wcześniejszej sylwetki, więc warto wziąć to pod uwagę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o liposukcję brzucha to myślę, że dobrym wyborem byłaby klinika Olmedical. Tutaj wykonują liposukcję również konieczne jest wykonanie plastyki brzucha, ponieważ w ten sposób pozbywamy się nadmiaru skóry jaki pozostał. Słyszałam też sporo dobrego na temat tego miejsca, tym bardziej, że pracują tutaj świetni specjaliści, którzy bardzo angażują się do spraw pacjentów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...