Skocz do zawartości
Forum

tradzik


Rekomendowane odpowiedzi

Gość stokrota70

niestety bez lekarza się nie obejdzie, próbowałam już wielu preparatów ,raz jest lepiej raz gorzej, obecnie chodzę do lekarza na kasę chorych, bo prywatnie nic mi nie pomogło ( 4 lata już się męczę ) i uważam,że naprawdę szkoda kasy.Także tylko lekarz i przygotuj się na długą batalię.

Odnośnik do komentarza

Na zabieg mesotherm pojechałam z moją córką, której zostały na twarzy spore zmiany potrądzikowe i blizny. Pani w Gabinecie Kosmetyki Lumiere polecała nam ten zabieg. Teraz po upływie 2 miesięcy muszę przyznać, że było warto i z pewnością jeszcze tam wrócimy.

Odnośnik do komentarza

ja z trądzikiem byłam u wielu osób, naprawdę, nikt mi nie potrafił pomóc, potem natrafiłam na dr Alicję Kik-Rachuta wizyta u niej trwała dosłownie chwilę. Byłam zszokowana, sprawdziła moje zmiany na twarzy wypisała leki i pożegnała. Wykupiłam receptę, cóż - po stosowaniu przez równe 3 miesiące poszczególnych leków i maści trądzik zniknął, a ja mogę się cieszyć piękną cera już od roku czasu, jestem bardzo szczęśliwa. Pani kik pomimo, że wizyty ma bardzo krótkie jest bardzo doświadczonym lekarzem. Bardzo mi pomogła, pozbyć się problemu, który był ze mną 5 lat.

Odnośnik do komentarza

Ja również swego czasu miałam duże problemy z cerą. Okazalo się,że nieodpowiednio o nią dbałam. I z tego własnie wynikały.
Miałam również przebarwienia, blizny po trądziku

Warto jest to wszystko skonsultować z dermatologiem. Najlepiej tym, który pracuje również w salonie i zleci nam odpowiednie zabieg. Sama chodziłam tutaj
https://magnopere.pl/

Jest to salon w Krakowie i jeśli ktoś jest z okolicy, polecam się wybrać bo efekty świetne. Pani doktor dokładnie obejrzała sobie moją cerę oraz zleciła mi odpowiednie leczenie. Robiłam tam peelingi migdałowe , z których jestem bardzo zadowolona ponieważ dały bardzo dobry efekt. Przebarwienia znikły praktycznie całkowicie. Trądzik równie się zmniejszył.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...