Skocz do zawartości
Forum

Nie połykam bo gorzka sperma


Gość Gosiaczekczkam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosiaczekczkam

Mój problem jest taki... Jestem z moim partnerem rok. Seks super wszystko Ale seks oralny - tu jest problem. Lubię robić mu dobrze, ale nie mogę się przemoc do tego żeby kończył mi w ustach i żebym to połknęła. Zrobiłam to dwa razy z czego raz byłam pijana i nie zauważyłam . Nie chodzi tu ze nie chce tego robić. Ale jego nasienie jest okropnie goszkie i kwaśne. Próbowałam zlizywac to z jego brzucha ale nie umiem się przekonać. Kiedyś zrobiłam mu tydzień detoksu zdrowa żywność i sperma była smaczniejsza. Ale on nie rozumie i uważa że ja po prostu tego nie lubie. Mówię mu zeby mnie ostrzegał kiedy będzie blisko,ale on specjalnie mi nie mówi i strzela we mnie i jest później zły ze ja nie chcę polykac. Ja bym to chętnie robiła ale mówiłam mu nawet " jedz więcej owocow a mniej piwa" bo zauważyłam ze to pomagalo. On woli się tylko obrażać ze ja nie lubie seksu i kropka. Co zrobić ?

Odnośnik do komentarza

penis nie jest do jedzenia. Tego narządu się nie bierze do buzi ani spermy też się nie je i nie połyka, ten narząd jest tylko i wyłącznie do sikania. nie obrzydza ci to, tak naprawdę to się dziwie że dziewczyny się tego nie brzydzą brać do buzi penisa skąd się takie coś u was wzięło. Przecież tam jest cewka i może być mocz ,to jest obrzydliwe. to jest moje zdanie na temat "jedzenia penisów". Ja swojej dziewczynie nigdy nie dam do buzi penisa nawet jak będzie chciała to sama zrobić, też powiem nie.

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Ale dla niej sprawia to przyjemność. Ona po prostu ma problem ze smakiem nasienia partnera, a nie z tym, iż on ją zmusza do tego. Kochana, moja rada dla ciebie:) Kategorycznie zakaż mu picia, a zamiast piwa kupuj mu sok z ananasa. Podawaj mu go zawsze kilka godzin przed stosunkiem, a wtedy poznasz czym jest prawdziwy smak, czystego ejakulatu w Twoich soczystych ustach.

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Poprawia jakość na plus, jak już. No jak może obniżać, skoro ananas sam w sobie ma bardzo dużo witamin potrzebnych dla ludzkiego organizmu. Chyba lepiej jest wypić szklaneczkę pysznego soczku, niż faszerować swój organizm kompletnie bezcelowymi toksynami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...