Skocz do zawartości
Forum

Unikanie słodyczy podczas diety odchudzającej


Gość jedziemy po zioło

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jedziemy po zioło

mam 16 lat 183cm wzrostu i ważę 82kg jestem chłopakiem. schudłem 13kg ale mój cel z którego będę zadowolony to 20kg. 20 tygodni dzień w dzień jeżdżę 30 minut na rowerku treningowym ze średnim obciążeniem, biegam 30 min i kiedyś robiłem po 400 brzuszków ale się przerzuciłem na A6W robię te ćwiczenia już drugi raz. Moja waga się zwiększa albo stoi w miejscu rzadko spada. Nie mam siły żeby dalej się odchudzać, ale mam silną wole i muszę schudnąć! pisze z prośbą o poradę jak unikać słodkich przekąsek, czy można w ogóle nie jeść cukru i czy to nie zaszkodzi mojemu zdrowiu? w 1,5 miesiąca powinienem schudnąć 7 kg?

Odnośnik do komentarza

spróbuj jeść orzechy, zawierają magnez,który wpływa na to, że nie chce się jeść słodkiego. nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale tak jest. Garść orzechów raz dziennie wystarczy. Możesz też przerzucić się na podjadanie warzyw. Jak masz ochotę na coś słodkiego to zjedz marchewkę. Ja mam jeszcze taki patent że jak mam na coś ochotę to piję wodę mineralną.

Odnośnik do komentarza

Jest kilka sposobów jak ograniczyć chęć spożywania czegoś słodkiego:
1. Zero słodyczy w domu - zgodnie z regułą Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal
2. Zamiast słodyczy jedz warzywa i owoce. Może to być marchewka pokrojona w słupki, brzoskwinia czy jabłko
3. Możesz codziennie wrzucać do słoika pieniądze, byś wydał na słodycze. Pod koniec miesiąca będą jak znalazł
4. Możesz kupić owocowe herbatki lub herbatę o smaku mięty. Na niektórych smak mięty powoduje spadek apetytu na słodkie. Tak samo jak umycie zębów pastą miętową.
5. Postaw przed sobą małe cele np przez 6 godzin nie zjem nic słodkiego, następnie przez cały dzień nie tknę słodkiego
6. Kup najbardziej znienawidzoną słodkość, coś czego nie lubisz. Jak będziesz chciał zjeść coś słodkiego to 3 razy się zastanowisz czy chcesz spróbować tego paskudztwa.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość ania3hell

Ja od kwietnia schudłam już 6 kg. Zaczęłam od picia miąższu aloesowego, który oczyszcza i odżywia organizm. Dodatkowo powoduje uczucie sytości, nie ma się ochoty na podjadanie. Reguluje również poziom cukru w organizmie dzięki czemu przechodzi ochota na słodycze. Wcześniej nie mogłam żyć bez słodyczy. Wszystkim mogę polecić, żeby zaczęli od tego. W razie pytań zapraszam  ania3hell@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Gość ania3hell

Ja od kwietnia schudłam już 6 kg. Zaczęłam od picia miąższu aloesowego, który oczyszcza i odżywia organizm. Dodatkowo powoduje uczucie sytości, nie ma się ochoty na podjadanie. Reguluje również poziom cukru w organizmie dzięki czemu przechodzi ochota na słodycze. Wcześniej nie mogłam żyć bez słodyczy. Wszystkim mogę polecić, żeby zaczęli od tego. W razie pytań zapraszam  ania3hell@wp.pl

Odnośnik do komentarza

Ja uwielbiam słodkości i na pewno nie mogłabym normalnie funkcjonować na diecie, jeśli kompletnie by ich nie było. Od kilku miesięcy jestem na ketozie i tutaj miałam problem co z tym zrobić. Jednak jak się okazuje można również przygotować dla siebie coś słodkiego, jak keto naleśniki z mąki kokosowej i bez mąki, który znajdziesz w artykule https://anetaflorczyk.net/keto-nalesniki-z-maki-kokosowej-i-bez-maki/ w mojej opinii to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną zrezygnować z węglowodanów, ale nie chcą rezygnować z ulubionych potraw co jednak znacząco ułatwia przetrwanie dłuższy czas. Dzięki prostym składnikom i łatwej w przygotowaniu metodzie, możesz cieszyć się smakiem naleśników bez poczucia winy. Koniecznie daj znać, czy ostatecznie też Ci posmakowały :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...