Skocz do zawartości
Forum

Gry erotyczne


kamileq1

Rekomendowane odpowiedzi

My ostatnio kupiliśmy grę erotyczną "Sekrety nocy". Trudno było jakoś się przełamać, ale w końcu zaczęliśmy rozgrywkę. Powiem Ci, że to jedyna gra, którą mieliśmy, ale dla mnie jest chyba najlepsza ze wszystkich. Masz w niej planszę, pionki i kostkę do gry. Dodatkowo są też kajdanki, opaska na oczy i piórko. Także może być naprawdę gorąco ;) Myślę żeby kupić jeszcze jakąś inną, ale też się na razie zastanawia. Na tą chwilę polecam Ci te sekrety nocy

Odnośnik do komentarza

W sklepach jest teraz sporo gier. Kiedyś nawet próbowaliśmy, ale średnio nas to kręciło

Już lepszym pomysłem są jakieś afrodyzjaki typu sex elixir (hiszpańska mucha) - nawet tutaj na forum ktoś o tym pisał wcześniej.

Odnośnik do komentarza

A próbowaliście gry rozkosz? Fajna, polecam ponieważ sami sobie ostatnio kupiliśmy i nie sądziliśmy nawet,ze cos takiego może nas tak właśnie nakręcić Co do hiszpańskiej muchy to są róznice pomiedzy poszczególnymi?

Odnośnik do komentarza

Spoko gra. Graliśmy ze swoją kobietą bo lubimy tego typu zabawy. Kupiliśmy na rocznicę ? No i byłem tak podniecony jak nigdy wczesniej. Laska również.

Oprócz gierek małżeńskich polecam sex elixir. Nie wiem czy próbowaliście ale jest to afrodyzjak i również działa podniecająco ?

Odnośnik do komentarza

Innej parze na pewno nie ( no chyba,że chcesz komuś zrobić zboczony prezent na 18 urodziny) Ale jeśli chodzi o sprezentowanie tego swojej partnerce to czemu nie? My lubimy sobie kupować takie właśnie gadżety. Sex elixir postanowiliśmy sobie wypróbować bo jakiś gościo na forum bardzo polecał Że niby jego partnerka miała po tym ochotę w kosmos. Moja laska chciała spróbować czy na nią podziała czy nie tak wiec umówiliśmy się ,że nie będę mówił kiedy jej to dodam do napoju. No i co się okazało? Ano że działa bo zachowywała się jak na początku związku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...