Skocz do zawartości
Forum

Jak zmienić swoje życie ?Czuję że straciłem wszytsko.


Gość Podgrzybek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Podgrzybek

DarkRivers
Może ktoś Cię zeswata w przyszłości. W końcu nie jesteś złym człowiekiem i myślę, że ktoś bliski dostrzeże w Tobie to dobro i pomoże Tobie w tym, czego tak bardzo pragniesz :-)

Ja pragnę tylko zrozumienia drugiej osoby i nie chcę znowu być okłamywany .

Odnośnik do komentarza
Gość Podgrzybek

Owszem mam problemy z rozmową często jestem zamknięty w sobie .. ale już widzę że coraz częściej bez problemu mi idzie rozmowa z ludźmi , rozmowa na dany temat. Może jeszcze z podchodzeniem do dziewczyn to trudna sprawa w moim przypadku. Chyba najlepszym rozwiązaniem jest pójście w ogień. Bo jak tak się zastanawiam tym bardziej mnie to nie przekonuje. A ja wiem że mimo to są poukładane dziewczyny na świecie. I nie chcę żeby ktoś mi podsuwał jakąś dziewczyny bo nie o to chodzi sam chce zadziałaś choć wiem że pewnie będą to siódme poty ale skoro z jedną sobie poradziłem to myślę że będzie tylko lepiej. Zainteresowań nie mam zbyt dużo ale to przez byłą która mnie ograniczała . Teraz nie patrzę już na nic chcę po prostu żyć, oddychać śmiać się , żyć z dnia na dzień choć mam świadomość tego że jest ciężko. Kiedyś przeczytałem taki cytat :
"Są ta­cy, którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li, za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać, ni­komu służyć, ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od sa­mego życia. Za­myka się w sobie. " ~ Jan Twardowski
I ten cytat chyba najbardziej w pełni odzwierciedla moją sytuacje w jakiej jestem , w jakiej się znalazłem :) . Jestem zadowolony że widzę że mam dwie ręce dwie nogi, że mogę rano wstać i cieszyć się kolejnym dniem (choć nie zawsze jest to możliwe) ktoś by powiedział zwykłe sprawy ale ja naprawdę czuję że chcę coś więcej niż tylko "korzystanie z życia" co jest domeną wielu ludzi. Bo można owszem korzystać z życia ale trzeba również patrzeć by nie ranić inne osoby przy tym. Myślę że ten związek dał mi jakąś nauczkę - nie szukać nic na siłę , zwłaszcza w internecie .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...