Skocz do zawartości
Forum

Jak ograniczyć apetyt i zgubić parę kilogramów?


Gość asterisco

Rekomendowane odpowiedzi

Gość asterisco

Witam, mam 15 lat 162 wzrostu i 54kg wagi.Jeszcze we wrześniu udawało mi się utrzymywać wagę ok 50 kg, no ale ze zbliżającymi się świętami przybyło mi trochę na wadze. Ze względu że robi się ciepło chciałabym zgubić z 5-6 kg no i wyrzeźbić brzuch. Dodam że w tygodniu mam 4godziny wf oraz ok 6 godzin tańców.No ale ciągle chodzę zmęczona i jakoś przyzwyczaiłam się wtedy sięgać po coś do jedzenia. Bardzo często nie jem śniadania i czasami do godziny ok 14 potrafię zjeść tylko jedną małą kanapkę.Obiady w domu też nie zawsze zjadam no i niestety na kolację sięgam po trochę więcej.Staram się nie pić napojów gazowanych. Co mogła bym zrobić aby schudnąć te parę kg.

Odnośnik do komentarza

Nie powinnaś się odchudzać gdyż Twoja waga jest prawidłowa. Jeśli chcesz dbać o swoją sylwetkę to zacznij ćwiczyć. Nie wprowadzaj żadnej diety ani nie rezygnuj z żadnego posiłku. Śniadanie jest bardzo ważnym posiłkiem w ciągu dnia, ponieważ dostarcza energii na cały poranek. W Twoim wieku wystarczą ćwiczenia aby wysmuklić sylwetkę. Ćwicz godzinę dziennie w domu. Wykonuj brzuszki, nożyce, skłony, wymachy nóg i rąk. Bądź jak najbardziej aktywna. Zapisz się na basen lub sks albo na kurs tańca.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...