Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przepraszam, nie wiem czy jestem w dobrym miejscu, czy to właściwy temat i nie wiem czy pytam odpowiednie osoby. Jestem dość spanikowana i przerażona. Mam 15 lat, piersi rosną mi już od kilku lat, a miesięczkowanie zaczęło się niedawno. Od kilku dni nie mogę spać na brzuchu, boli mnie prawa pierś i czuję dyskomfort gdy na niej leżę.. jakbym leżała na "czymś jeszcze". Po dokładnej inspekcji okazało się że w prawej piersi, tuż pod sutkiem znajduje się coś dość twardego, sporego, na szerokość 2/3 cm, co utrudnia "spłaszczenie" piersi. Jest bolesne, nie tylko przy dotykaniu. Dotykając lewej piersi nie czuję niczego podobnego, normalnie spłaszcza się pod wpływem nacisku. A prawa.. coś pod sutkiem zupełnie to uniemożliwia i prowadzi do bólu. Nie mówiłam jeszcze nikomu, nie chcę martwić moich rodziców i stresować ich (prawdopodobnie) fałszywym alarmem.

Odnośnik do komentarza

Hej!
Moim zdaniem powinnaś o swoich dolegliwościach powiedzieć ginekologowi lub przynajmniej lekarzowi pierwszego kontaktu. Do tej pory nikt Ci nie odpisał, bo zadałaś pytanie na niewłaściwym dziale. Ale odpowiadając na Twoje pytanie, myślę, że powinnaś powiedzieć o tym rodzicom, być może to nic groźnego, ale niedobrze, gdy będziesz z tym sama. Może to być np. torbiel piersi związana z niewłaściwym poziomem hormonów. Piszesz, że jest to bolesne, więc powinnaś skonsultować to z lekarzem.

Pozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...