Skocz do zawartości
Forum

Usuwanie tatuażu


Rekomendowane odpowiedzi

mam następny zabieg u nich za dwa tygodnie na tatuaż, jak na razie jestem po pierwszym i hmm, tatuaż wygląda gorzej niż normalnie, jest trochę rozmazany. no tak działa laser, trzeba rozbić stopniowo cały tusz, trochę to męczące. trzeba było nie robić głupot :P ale ogólnie nie boli aż tak bardzo jak się tego spodziewałam, mam nadzieję że jeszcze ze 3 zabiegi i koniec, całe szczęście nie jest specjalnie duży. z kolorowym jest trochę inaczej niż z czarnym, ale powiedzieli że nie będzie problemu, bo ten laser który posiadają działa na inne barwniki

Odnośnik do komentarza
Gość mariolanap

Jeżeli szukacie dobrej kliniki z Warszawy, to zdecydowanie Elite, usuwałam u nich tatuaż kilka miesięcy temu, zajęła się mną dr Ola Warszawik. Oni mają laser Discovery Pico on ponoć jest najskuteczniejszy, jeżeli chodzi o tatuaże. Ma większą moc od innych tego typu urządzeń, także potrafi usunąć praktycznie każdy rodzaj dziary.

Odnośnik do komentarza

Też jestem po usuwaniu tatuażu i mogę to potwierdzić Discovery Pico jest najsilniejszym laserem, z jego pomocą udało mi się pobyć bardzo dużego, kolorowego tatuażu na przedramieniu. Pamiętajcie, żeby zwracać uwagę nie tylko na kompetencje lekarza, ale na sprzęt, na jakim pracuje.

Odnośnik do komentarza

A po co usuwać taki tatuaż jak można zrobić cover i cieszyć się nowym motywem ? ? Ja tak zrobiłam i teraz jestem szczęśliwa, że nie zdecydowałam się na jego usunięcie na stałe. Tak czy siak potrzeba tu doświadczonego tatuatora, ja polecam tych z warszawskiego studia JAH LOVE TATTOO ( na ulicy Wilczej). Nie am dla nich rzeczy niemożliwych, na pewno coś fajnego Ci zaproponują. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.01.2019 o 21:07, Gość mariolanap napisał:

Jeżeli szukacie dobrej kliniki z Warszawy, to zdecydowanie Elite, usuwałam u nich tatuaż kilka miesięcy temu, zajęła się mną dr Ola Warszawik. Oni mają laser Discovery Pico on ponoć jest najskuteczniejszy, jeżeli chodzi o tatuaże. Ma większą moc od innych tego typu urządzeń, także potrafi usunąć praktycznie każdy rodzaj dziary.

Też usuwałam u nich tatuaż, tez discovery pico, rezultaty bardzo dobre, w końcu pozbyłam się niechcianej dziary, chociaż nie powiem, żeby zabieg byl przyjemny. Za głupote się płaci i cierpi,no cóż ?

Odnośnik do komentarza
Gość Myszka

Ahhh jakbym mogła cofnąć czas. Dajcie spokój z tatuażami. Ja tylko sobie oszpeciłam ciało. A tak to przynajmniej teraz mam szanse sie go pozbyć. A będę mieć zabieg laserowego usuwania tatuażu w klinice Elite w Warszawie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...