Skocz do zawartości
Forum

Osłabienie paznokci po lakierze hybrydowym


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z paznokciami chodzi o to, że przed tym jak miałam hybrydę na paznokciach i po tym jak ją zdejmowałam miałam bardzo zaczerwienioną płytkę paznokcia podejrzewam, że to dlatego, że za mocno ją sobie spiłowałam i teraz mnie bardzo boli i piecze a paznokcie są bardzo osłabione do tego stopnia że wygina mi się płytka. Da się z tym coś zrobić?

Odnośnik do komentarza

teraz musisz sobie dać jakiś czas na regenerację płytki i póki boli nie używaj żadnych odżywek, nic. Musisz poczekać, a za miesiąc/ półtorej płytka się zregeneruje, poużywaj jakiś czas odzywek usztywniających paznokcie. A potem zainwestuj w dobry lakier hybrydowy ;) Ja nigdy nie mam problemów po BlueSky Nail, chyba najlepsze lakiery hybrydowe jakie używałam.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to zwykłe lakiery a hybrydowe to inna bajka. Zwykłe wysychają same na płytce i mogą sie wchlaniać, ale hybryda wysycha po 10 sec w lampie led wiec raczej nie ma jak sie cos przedostać do paznokcia. Sama nie wyobrażam sobie zrezygnowania z hybryd bo jest to wprost niesamowita wygoda. Szczególnie jeśli pracuje się z klientem oraz chce sie miec zadbane paznokcie....

Dla bezpieczeństwa polecam kupowanie lakierów hybrydowych w polskiej dystrybucji. Nie polecam kupowania chińskich bo te faktycznie mogą nie byc bezpieczne:

https://provocater.pl/027-red

Bardzo dobrej jakosci lakiery ma firma Provocater. 

Odnośnik do komentarza

mi to paznokcie osłabły od nieprawidłowego zdejmowania hybryd ? tragedie mialam z płytką. Mi w tym trudnym momencie pomogła odżywka Bio Power z Eveline. Jest bardzo delikatna i nie podrażnia paznokci, a przy tym szybko je utwardza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...