Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko zajścia w ciążę przy pękniętej prezerwatywie


Gość Timburmenn1

Rekomendowane odpowiedzi

ostatni okres zaczął mi się 11 lutego, a skończył 15. trzy dni później uprawialiśmy sex i pękła nam prezerwatywa, niestety skończył we mnie. tydzień później robiłam test (wieczorem), wynik był negatywny. zawsze miałam regularny okres, teraz spóźnia mi się 4 dni. od jakiegoś czasu często oddaje mocz, moje piersi maja dziwny kształt, są nabrzmiałe i czuje ból przy samych brodawkach, mam straszny apetyt, od 2 tygodni czuje ciągłe zmęczenie i senność, zaparcia, wzdęcia. zamierzam powtórzyć test. czy jednak mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Test ciążowy z apteki wykonany tydzień po stosunku może jeszcze nie wykryć ciąży. Powinnaś zrobić test w około dwa tygodnie po ryzykownym stosunku. Twoje objawy mogą mieć podłoże psychogenne oraz mogą być związane z obawą przed ciążą. Jeśli wykluczysz fakt zapłodnienia a niepokojące objawy będą się utrzymywać udaj się do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość Timburmenn1

Mam pytanie i chialabym sie poradzić. Dwa tyg temu w środe kochałam się z swoim chłopakiem i pękła nam prezerwatywa. Od tego dnia mam dziwne objawy takie jak zmęczenie i potrzebę położenia się w dzień, bolą mnie piersi i wydaje mi się ze są wiekszę jest mi nie dobrze ale nie wymiotuje. Czy to jest możliwe że jestem w ciąży?. czy takie objawy po 2 tyg są możliwę? 18 powinnam mieć okres bardzo sie boję proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Jeśli doszło do pęknięcia prezerwatywy podczas stosunku to zapłodnienie było jak najbardziej prawdopodobne. Na podstawie opisanych objawów nie da się jednoznacznie stwierdzić, czy jesteś w ciąży. W dniu spodziewanej miesiączki powinnaś wykonać test ciążowy. Bardziej wiarygodnym będzie badanie laboratoryjne na obecność gonadotropiny kosmówkowej we krwi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...