Skocz do zawartości
Forum

czy moze sie udac zwiazek po raz 2?


Gość kwiatuszek2590

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek2590

byly chlopak mnie zostawil z dnia na dzien mowiac tylko ze nie ma tego czegos w jego uczuciu co powinno byc.ze mnie tylko bardzo lubi i ze jestem super dziewczyna...mial kilkanascie zwiazkow przedemna nieudanych spotykajac sie ze mna myslal zeby sie juz ustatkowac ,ja chcialam powaznego zwiazku o czym wiedzial od poczatku...teraz po roku rozstania odezwal sie do mnie ze byl glupi ze zrozumial ze mu mnie brakuje i bylo mu dobrze ze mna...pisalismy z miesiac czasu (nadmienilam mu ze musi udowodnic ze tak jest naprawde nie slowa a czyny mnie do tego przekonaja)po czym spotkalismy sie u mnie bylo super jak dawniej do chwili gdy zapytalam jakie ma plany wobec mnie odpowiedzial ze wszystko w swoim czasie zasmial sie ze musi najpierw grunt zbadac po czym tak poprostu pojechal bo byl umowiony z kuzynem...pozniej dziwnie malo pisal i wogole pytalam o co chodzi ze najpierw mowi ze chce wrocic pozniej sie nie oddzywa nie odpisuje odparl ze mam wiecznie pretensje ,ja go kocham bardzo chchialabym zaczac od nowa wszystko ale nie jestem pewna czy on tak naprawde tez chce bo strasznie jest zamkniety w sobie i na temat MY nie odpowiada wogole i potrafi sie tydzien nie oddzywac a pozniej tak poprostu pisze co u mnie?? co ja mam robic?dac mu czas do namyslu nie pytac o nic??ale ile tak mozna albo jest sie ze soba albo nie

Odnośnik do komentarza

Nie obwiniaj siebie, to on jest skończonym dupkiem i tyle. Uczucia mina, dasz sobie rade, tylko zerwij z nim kontakt. Skoro sie nie umie zdecydować. Po co masz tracić czas i zawracać sobie głowę? Jakby Cie kochał to by nie urządzał sobie jakiś gierek. Co to ma być wgl odzywa sie raz, a potem tydzień nie? Bawi sie Toba i tyle jak jakiś gowniarz. Z takim człowiekiem nie ma co się drugi raz wiązać. Jeśli by sie starał to jeszcze może, ale on nie wie czego chce, wiec go olej

Odnośnik do komentarza

Mlodzi ludzie tak czasem mają, że lubią się upewniać, że są wciąż atrakcyjni dla plci przeciwnej. Jak Twoj były chłopak sobie poszedł od Ciebie a potem jakaś znajomośc nie udala mu sie tak jak chciał, to szybko sobie sprawdził, czy dalej masz maślane oczka na jego widok. Odpowiedż w Twoich oczach go uspokoiła, to sobie teraz szuka nowych bodzców u dziewczyn.
Na początku Waszej znajomości już dostalaś pewną informację, on przed Tobą mial sporo dziewczyn i niby szuka związku na stałe. To raczej taki typ, który kazdej pannie takie rzeczy opowiada a potem znika pewnie jak sen złoty.

Powinnaś sobie dac z nim spokój. Jesli jeszcze kiedyś się spotkacie, to zawsze na zasadzie dobrych kumpli, którzy znaja swoje slabości ( Ty wiesz, że on lubi zmieniać laski). Nic w swojej glowie nie rozwijaj na jego temat, bo dla niego to już przebrzmiala bajka. Tak można domniemywać po Twoim opisie. Są jeszcze inni na tym świecie- tego kwiatu pół światu.

Odnośnik do komentarza
Gość robertsssson

hmmm... dziwne pytanie, czy związek może się udać po raz drugi, to dlaczego nie wyszedł po raz pierwszy?
Po przeczytaniu tego wszystkiego doszedłem do wniosku, że on jest bardzo zagubiony i po prostu nie wie tak na prawdę czego chce. Oczywiście napisz mu co czujesz w związku z tym jak się zachowuje. Jeśli będzie dalej coś kombinował i wymyślał i kombinował to daj sobie z nim spokój.
I oczywiście że po takiej rozłące może "narodzić się ponownie" związek, tylko pod warunkiem że nie będzie błędów z pierwszej próby.
powodzenia

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek2590

[quote="~robertsssson"]hmmm... dziwne pytanie, czy związek może się udać po raz drugi, to dlaczego nie wyszedł po raz pierwszy?
Po przeczytaniu tego wszystkiego doszedłem do wniosku, że on jest bardzo zagubiony i po prostu nie wie tak na prawdę czego chce. Oczywiście napisz mu co czujesz w związku z tym jak się zachowuje. Jeśli będzie dalej coś kombinował i wymyślał i kombinował to daj sobie z nim spokój.
I oczywiście że po takiej rozłące może "narodzić się ponownie" związek, tylko pod warunkiem że nie będzie błędów z pierwszej próby.

on wie doskonale co ja czuje do niego.... jezdzil do mnie 100km to chyba mu zalezalo?? z innymi laskami tez ttak mial ze nie bylo tego czegos u niego a u jednej co mial to cos to go zdradzila..chchialabym go zrozumiec ale nie potrafie... zerwal bo powiedzial zejakby mial mnie pokochac to by juz to bylo ,pogodzilam sie z tym z jego odejsciem i nagle wraca i mowi ze mu mnie brakuje ale na pytania czy bierze mnie powaznie, czy mu zalezy nie odpowiada wogole tylko ze spokojnie przyjdzie na to czas ... jakby mu zalezalo to by chchial ze mna spedzac czas prawda?? a tu zadnej inicjatywy

Odnośnik do komentarza

A nie możesz mu po prostu powiedzieć, żeby do Ciebie nie dzwonił nie pisał. Chcesz sobie poukładać życie i pozbierać się po rozstaniu ? Więc nie skupiaj się na kontaktach z nim. Zażądaj od niego aby się z Tobą nie kontaktował bo sobie tego nie życzysz.
Myślę, że jak da Ci spokój to ten okres ,, żałoby ,, będzie trwał znacznie krócej. Teraz to jest wszystko bardzo świeże i boli najbardziej, ale spokojnie, wszystko się ułoży. Zrób coś dla siebie, postaraj się czymś zająć, przede wszystkim zakończ ta znajomość. Ponad to 30 letni facet żeby tak się zachowywał ? Nie traktuje Cię poważnie. Chcesz żyć w takiej niepewności? Kocha nie kocha czy pokocha ? Bez sensu w ogóle. Szkoda życia.....

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

~kwiatuszek2590
on wie doskonale co ja czuje do niego.... jezdzil do mnie 100km to chyba mu zalezalo??

Tak masz rację zależało mu, ale nie na tobie, tylko na tym, aby zaspokoić swoje potrzeby seksualne. Nie martw się, to nie jest twoja wina, że jesteś naiwna i wierzysz w każde jego słowo. Nie ty pierwsza i nie ty ostatnia, padasz ofiarą manipulacji i wierzysz w każde jego słodkie słowo. Dużo lasek daje się wykorzystywać dla mężczyzn i z czasem po prostu, to akceptują, że nie są niczym innym w oczach faceta, jak zwykłym pojemnikiem na nasienie.

Zresztą co to jest 100 km:) Taką trasę przy dobrych warunkach robi się autem w godzinę i dziesięć minut :P

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek2590

nie pomyslalabym nigdy ze znajde sie w takiej sytuacji..jak nie jestem kims zainteresowana mowie to poprostu ze nigdy nic z tego nie bedzie a nie zachowyuje sie w ten sposob co chce tym osiagnac?? zebym nie znalazla sobie nikogo tylko nadal o nim myslala?

Odnośnik do komentarza

Witam , uważam ,że powinnaś dać sobie spokój z tym facetem.Wykorzystał Cię.Gdyby naprawdę mu na Tobie zależało to nie unikał by odpowiedzi przez taki długi okres czasu. Bawi się Tobą .Myślę ,że zasługujesz na kogoś lepszego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...