Skocz do zawartości
Forum

Krótkie krwawienie a ciąża


Gość monolith

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarna22

Witam. Cały tydzień przed okresem odczuwałam mdłości. Myślałam, że spowodowanie to było niestrawnością. Po skonsultowaniu się z lekarzem i zastosowaniu zalecanej diety mdłości nie ustąpiły. W końcu dostałam okres i trwał on tylko 2 dni i był bardzo obfity. W czasie menstruacji oraz po jej zakończeniu nadal odczuwam mdłości, osłabienie mam również wahania temperatury ciała i zawroty głowy. Współżyje regularnie z moim mężem bez zabezpieczeń, ponieważ staramy się o dziecko. Co moje dolegliwości mogą oznaczać? Dodam, że niedawno tzn. około 4 miesiące temu byłam na badaniu ginekologicznym i wszystko było w porządku. Bardzo proszę o możliwą szybką odpowiedz i doradę co w tej sytuacji należało by zrobić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość monolith

Dzień dobry, mniej więcej 17 lutego kochałam się z chłopakiem. Brałam wówczas tabletki antykoncepcyjne, poza tym chłopak nie skończył 'w środku'. Tabletke wtedy wziełam o 4 godziny później niż normalnie, ale współzylam po odczekaniu jeszcze 3 godzin. skonsultowałam sie wtedy z moją panią ginekolog, stwierdziła, ze nie mineło 12 godzin, dlatego poprzednia tabletka działa.21 lutego, kiedy do ukończenia opakowania zostało mi kilka dni, zaczęły się słabe plamienia. Potem mniej wiecej 24, po skonczeniu opakowania pojawiły sie bóle brzucha takie jak przy miesiączce oraz wieksza ilosc krwi. To mocniejsze krwawienie, trwało ok 2 dni, potem tylko jeden dzień delikatnie. Czy to był okres? Czy to tabletki rozregulowały mi ten cykl? Krwawienie było takie jak normalnie byc powinno, tylko że krótsze. Po ponad tygodniu zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywny. w międzyczasie miewałam zgagi, jednak z nimi miałam problem juz pare miesiecy wczesniej. Czy mimo tego moge być w ciąży? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witaj!

W przypadku współżycia bez zabezpieczenia istnieje ryzyko ciąży. Powinnaś wykonać test ciążowy z moczu, lub badanie krwi na obecność gonadotropiny kosmówkowej. Jeśli wykluczysz ciążę oraz zmiana charakteru krwawienia będzie nadal się utrzymywać powinnaś udać się na wizytę do ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie jesteś w ciąży. tabletki antykoncepcyjne dają bardzo dobrą ochronę, a 4 godziny spóźnienia nie robią różnicy w ich skuteczności. Plamienia są związane z hormonami, chociaż zazwyczaj tabletki wszystko regulują. No, ale każdy organizm jest inny. A czy od dawna zażywasz tabletki?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...