Skocz do zawartości
Forum

Żyły na penisie


Gość KoreSot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam strasznie dużo żył na penisie, mam niespełna 23 lata, masturbuje się raz czasem dwa razy tygodniowo badz rzadziej. Dodatkowo mam tez prosaki, polaczenie tego wyglada nie zaciekawie - dlatego tez troche mnie to odtraca w sprawach sexu ( jestem prawiczkiem)

Odnośnik do komentarza

Żeby się matwić, musisz rozróżnić żyły od żylaków.
Zdrowe żyły są lite, ciągłe i ujawniają się na penisie tylko podaczs erekcji spowodowanej wypełnieniem krwią ciał jamistych penisa. Penis w zwisie nie ma i nie powinien mieć widocznych żył, ale może mieć widoczne żylaki. Żylaki są to patologiczne żyły , najczęściej w postaci guzków o ciemnoniebieskim kolorze, często pękają i bolą. A może ty masz skórę naczynkową na penisie? Wal z tym do kosmetyczki lub dermatologa. Nara.

Odnośnik do komentarza
Gość do Kalinki

Kalinka11
Uwierz mi, żylaste są bardziej sexy niż te z nadmiarem tłuszczu i skóry :)

Kalinko, żylak boli i krwawi, więc o czym Ty mówisz? Miałaś kiedy żylaki odbytu, krwawiące i bolące? Dałabyś se wsadzić tam penisa?

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie są to żylaki jakieś pół roku temu byłem u urologa i nic o tym nie mówił. Kurcze strasznie nie pomaga mi to w zdobyciu partnerki, jak sobie pomyślę że pójdziemy do łóżka, a ona zobaczy takiego zylastego penisa (jeszcze u 23 letniego prawiczka co też jest dziwne) to się przestraszy.

Odnośnik do komentarza

~KoreSot
Na pewno nie są to żylaki jakieś pół roku temu byłem u urologa i nic o tym nie mówił. Kurcze strasznie nie pomaga mi to w zdobyciu partnerki, jak sobie pomyślę że pójdziemy do łóżka, a ona zobaczy takiego zylastego penisa (jeszcze u 23 letniego prawiczka co też jest dziwne) to się przestraszy.

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Musisz podejść do tego z humorem tak jak pewien rusek: krywy nie krywy, jaki maju taki pchaju, ważne, że się spuszczam a baba kwiczy z rozkoszy i lubi ciepłą spermę czuć w cipce a często w buzi.. Notabene, żyły widoczne na penisie podczas erekcji, są objawem dobrego kerążenia krwi, warunkującej dobrą erekcję i obfity wytrysk.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...