Skocz do zawartości
Forum

Jak to jest z tym ryżem?


Gość chudzielec123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chudzielec123

Od niepamiętnych czasów próbuję przytyć, mam lekką niedowagę, którą odziedziczyłam po rodzicach. Ostatnio ktoś mi powiedział, że ryż jest dobry na tycie, niestety w internecie wszyscy chcą się odchudzać i piszą tylko o dietach białkowych i że ryż oczyszcza organizm. Jedni piszą, że ryż "zapycha" inni, że nie. Mój znajomy ćwiczy na siłowni i twierdzi, że "ryż jest dobry na masę". Jak to w końcu jest z tym ryżem?

Odnośnik do komentarza

Od ryżu nie przytyjesz, bo sam sprawdzałem różne produkty. Jadłem mączne produkty, jajka, odżywki białko, i inne produkty, od których miałem przytyć. Zrobiłem sobie badania, które nic nie wykazały. Ale któregoś dnia zaczęły mi się problemy z trawieniem, bolał mnie brzuch itp. Zobaczyłem wtedy w tv reklamę produktu na trawienie Verdin Complexx. Po paru miesiącach dzięki niemu przytyłem 3,5 kg, a nigdy wcześniej nie mogłem nawet kilograma przytyć. Więc problem pewnie masz z właściwym trawieniem. Ja zawsze byłem chudy, ale ten jedyny preparat mi pomógł przytyć. Bo wmawiano mi różne rzeczy, że z wiekiem przytyję, że może coś mam chore, a okazało się, że tani lek bez recepty rozwiązał mi problem. Brałem tylko tabletkę dziennie, żeby nie przesadzić z trawieniem. I żałuję, że wcześniej faszerowałem się odżywkami i inną chemią dla sportowców.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...