Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie od stycznia


Gość Ewellinka

Rekomendowane odpowiedzi

Suplementy są nic niewartte. Najlepiej do diety dołożyć cwiczenia bieganie, fitness. Polecam jako dietę zielone koktajle.
Owoce takie jak jabłka, kiwi, banan mieszasz z zielonymi liśćmi jarmusz, roszpona, mnieszek, pokrzywy czy szpinak. Możesz je sama zbierać I blendujesz. Jesz w ten sposób np. śnaidanie i kolację.

Odnośnik do komentarza

Drodzy, gdyby jakiekolwiek tabletki czy herbatki rzeczywiście działały tak cudownie, jak są reklamowane, świat byłby pełen szczupłych i szczęśliwych ludzi, a tymczasem epidemia otyłości rośnie w Polsce w tempie zastraszającym. Nie ma cudownych sposobów, ale zmiana nawyków żywieniowych nie musi być katorgą. Oczywiście jest to wyzwanie, ale czasem poprawę przynoszą małe zmiany. Np. sama zmiana sposobu dojazdu do pracy z własnego auta na komunikację miejską to może być w skali roku zgubienie kilku kilogramów!

Odnośnik do komentarza
Gość Agrestynka

Bez problemu można zrezygnować z podjadania w trakcie diety stosują tabletki Foreverslim.Tabletki hamują chęć sięgania po słodycze przyspieszją przemianę materii jednym słowem dieta z nim jest znacznie łatwiejsz i bardziej skuteczna

Odnośnik do komentarza

Ja zainwestowałam w tabletki na odchudzanie figurena. Nie żałuje żadnej złotówki ponieważ dołączone do diety te tabletki DOPIERO pozwoliły mi schudnąć. Suplementnacja jest również ważna a tak często zapominamy o niej i dziwimy się że efektów nie ma.

Odnośnik do komentarza

Ja zainwestowałam w tabletki na odchudzanie figurena. Nie żałuje żadnej złotówki ponieważ dołączone do diety te tabletki DOPIERO pozwoliły mi schudnąć. Suplementnacja jest również ważna a tak często zapominamy o niej i dziwimy się że efektów nie ma.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcecie szybko i skutecznie zgubić kilogramy to nie wystarczy ,że zmienicie dietę i będziecue ją stosować przez jakiś czas, bo wróci z efektem jojo. Większość ludzi myśli że skoro dieta to 70-80 % sukcesu to tylko to wystarczy. Najskuteczniej jest obliczyć sobie odpowiednie dla swojego organizmu dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Wtedy trzeba dostosować swoje posiłki tak by nie przekraczać tej ilości kcal do tego bardzo wskazane są ćwiczenia, dużu ruchu. W walce z nadmiernym apetytem mogę dodatkowo polecić Biphasic Slim, który prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jak coś to piszcie: Zuzia - 881 354 456

Odnośnik do komentarza

No co wy, tylko nie tabletki, one są najgorsze. Mi dużo pomogły wczasy odchudzające. Byłam na takich własnie w Zalesie Mazury Active Spa. Nic mi tyle nie pomogło, co tygodniowy pobyt tam, gdzie dużo ćwiczyłam pod okiem instruktora, no ale nie, że jakoś było super ciężko, aktywność była bardzo przyjemna i dostosowana do mnie. No i miałam w pakiecie bardzo sycącą i smaczną dietkę i nielimitowane zabiegi w spa, polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...