Skocz do zawartości
Forum

Wysadzający ból gałki ocznej


Gość 15Maryla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 15Maryla

Witam serdecznie! Ogólnie jestem o dobrej formie i wyglądzie.Mam 55 lat .Od ponad 10 lat cierpie na okropny, napadowy wysadzający ból gałki ocznej prawej ,jakies wysadzanie gałki od spodu , szczegolnie w jednym miejscu z boku, oko jakby mialo mi wyskoczyć z oczodołu. /Nie funkcjonuję wtenczas, jestem niekontaktywna ,jakbym miala zemdleć , albo zapaść w sen/ Rezonans głowy; w zakresie warstw nadkomorowych lewej pólkuli mózgu w okolicy ciemieniowej widoczne 2 ogniska 1-3 mm hiperintesywne w obrazch T2 zalężnych oraz FLAIR o chrakterze zmian niedokrwiennych. Podobno po mikrowylewach?. Objezdzilam okulistow i oko podobno jest w porzadku,/zaburzenia w polu widzenia / ale dalej bóle występują.Ciągle jakby mi zimno bylo w oczy ,najlepiej jak sa zamknięte.W nocy nakładam cieplą opaskę. Ostatnio na białkówkach oczu, tez pojawily sie tłuszczaki? zólte plamki. Nadmieniam, ze mam bole nad brwiami łukowymi, przy masażu,lekkim ucisku,czuje pod palcami, podejrzewam , ze coś tam jest, jakby jakies zgrubienia!!!. Jak to wybadać co tam jest ??obrzęki ? A masaż przynosi chwilową ulgę.W okolicach żył biegnących w klatce piersiowej,/od pachy do piersi/ wyraźnie czuje pod palcami guzki, jakby zgrubienia na zyłach,ktore czasami bywaja lekko bolesne i daja znac o sobie. Czasami odczuwam bole wezłow chlonnych pod pachami .Piersi badane sa w porzadku/ Od 3 lat Lecze sie na niedoczynność tarczycy TSH mialam powyżej 10  Bardzo proszę o odpowiedz .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...