Skocz do zawartości
Forum

myśli samobójcze .


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , ostatnio z dnia na dzień myślą co raz intensywniej o samobójstwie . Nie chcę go popełnić , ale czasami mam takie napady pod wpływem emocji . Wszystko mnie denerwuje , u mnie w domu nigdy nie mam spokoju . Jestem agresywna i nie zastanawiam się czasami nad tym że kogoś obrażę . Ludzie się ode mnie odwracają . W nocy zamiast spać , to męczę się ze wspomnieniami z dzieciństwa .
W dzień zaś najczęściej śpię .
Kiedyś odurzałam się alkoholem , paliłam narkotyki , palę do teraz papierosy i nawet to mnie już nie ciekawi wręcz odpycha . Odpycha mnie komputer , co raz radziej mam ochotę na nim siedzieć , nie ciszą mnie gry , nie cieszą mnie książki nic dosłownie mnie nie cieszy .
Nawet przestałam już marzyć o czymkolwiek . Ponieważ jak marzę to nagle te marzenia są rozbijane jak szklanka , myślami że nie zasługuje na to , że i tak się to nie spełni że jestem zbyt żałosna żeby cokolwiek zrobić , zbyt słaba , zbyt głupia , zbyt brzydka , że to za daleko tak dla mnie , za wysoko dla tak niskiej jak ja . Ciągle się użalam , często mam ochotę skończyć ze sobą , ale nie chcę tego robić .
Mam czasami taką ogromną chęć wykrzyczeć komukolwiek aby mi pomógł , ale nie mam na to odwagi.
Chcę strasznie zmienić swoje życie , ale brakuje mi siły , spokoju , inteligencji . Czasami się tak waham czy sięgnąć po nóż , czy podjeść i powiedzieć : Pomóż mi !
Ale się z jednej strony boje tej pomocy . Chcę czasami iść do psychologa , ale się boję że to mi nic nie da , że wyląduje w psychiatryku , że będę w rodzinie barna za wariatkę , a jak wyjdzie z poza gabinetów parę faktów to że się moja rodzina rozsypie . Dlatego chcę iść po 18 ale do pełnoletności jeszcze parę miesięcy i boję się że nie dożyję do tej 18 . Już nwm co mam robić , strasznie boje się że zawsze będę nikim albo skończę ze sobą . Jak sobie pomóc ? Od czego zacząć ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...