Skocz do zawartości
Forum

Ból zęba przy gryzieniu


Gość AoiChou

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Niespełna miesiąc temu miałam wizytę u dentysty, ponieważ pobolewał mnie ząb. Była dziura, więc nie obyło się bez borowania i nałożenia plomby. Niestety zauważyłam, że ten ząb mnie boli, gdy gryzę twarde rzeczy, typu skórka świeżego chleba. :/ Czym może być to spowodowane? Dodam, że normalnie nic nie boli, nie występuje żadna nadwrażliwość.

Odnośnik do komentarza

Witam! 2 tygodnie temu wykonałam rtg bolącego zęba - nic nie wykazało. Tydzień temu ponownie odwiedziłam dentystkę. Zdjęła mi plombę, zdjęła lak i założyła mi nową plombę, z podkładem. Niestety nic to nie zmieniło, ząb nadal boli przy gryzieniu. Co ciekawe, nawet jak babka wierciła mi plombę, to to trochę czułam, mimo że wcześniej spokojnie borowała mi bez znieczulenia. Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem? Nie wiem co z tym robić. Nawet na wizycie babka wciskała mi, że to może ze stresu boli, bo sesja się zbliża (sama nie wiedziała co może powodować ten ból). Planuję w wolnej chwili udać się do innego dentysty, ale nie wiem czy to coś zmieni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...