Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość miska333

Naturalne suplementy diety - tak czy nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość IWONAWOJNICKA

Naturalne suplementy mogą zbawiennie wpływać na organizm, wiem z autopsji. Stosuję Beauty Booster od Femi Pharmy i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widoczne były właściwie już po kilkunastu dniach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewa.Paszkowska

Korzystam z produktów FemiPharma - co mogę powiedzieć - spróbujcie, bo naprawdę warto ;) naturalny skład to jedno, ale błyskawiczne działanie to drugie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anet00

ja jestem na tak - odkąd stosuję suplement Fat Fast Burner fatfastburner.com kilogramów mi szybciej ubywa a ja sama czuję że mam więcej energii niż wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eryka26

Ja też stosowałam Foreverslim i moim zdaniem, patrząc na efektu jakie miałam przed i po zastosowaniu tego środka to obecnie odchudzanie bez wspomagania suplementem nie ma po prostu sensu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata.24

U mnie efekt po zastosowaniu Slimunox spełnił wszystkie moje oczekiwania pod tym względem. W końcu udało mi się pozbyć nadwagi. 14 kg mniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aleksandra.M1

Ja już myślałam że nie udam mi się wcale schudnąć bo na prawdę wypróbowałam już wszystko.Ale tak było do momentu do puki nie trafiłam na Slimunox.Dzięki tym tabletka na prawdę w moim odchudzaniu zmieniło się wiele.I wszystkie te zmiany były pozytywne.W sumie udało mi się schudnąc 15 kg .Dla mnie rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naturalne suplementy na pewno są lepsze od tych chemicznych bo są to zwykle sproszkowane rośliny. Chemiczne składniki mogą wywołać różne skutki uboczne, z roślinami nie ma takiego problemu. Polecam jeść codziennie płatki owsiane, błonnik pokarmowy do tego jagody goji i młody jęczmień. Wszystkie te produkty można kupić choćby w tym sklepie https://moje-zakupy.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mati22

Eh. Normalnie pytanie rzeka, morze, może nawet i ocean. Toż to przecież każdy ma inny organizm, a więc i na każdego co innego działa. Jednemu podejdą naturalne suplementy diety w kapsułkach, z kolei komuś innemu to tylko chemia przypasuje, jaka by nie była. No niby to co naturalne to zdrowsze, ale mimo wszystko na każdy specyfik, z czego by nie był stworzony trzeba uważać. I najważniejsze jest to, aby działać z głową i rozmysłem, bo wszystko może przynieść za sobą negatywne konsekwencje, nawet coś naturalnego, jeśli niewłaściwie się to wykorzystuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszecie tu przede wszystkim o suplementach pomagających spalać tłuszcz. A są jeszcze takie, które wspomagają nas w metabolizmie węglowodanów i cukrów. Przy obecnym żywieniu się często należy przede wszystkim zmienić nawyki żywieniowe. Ja mając stan przedcukrzycowy i lekką nadwagę od grudnia zeszłego roku wspomagam się doppelherz dla diabetyków z morwą białą. Schudłam 2 kg, ale szczerze nie chcę chudnąć szybko bo wtedy najłatwiej o efekt jojo. No i co najważniejsze mam mniejszą ochotę na słodycze, co było moją zmorą. Tekst linka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość amysia90

U mnie problemem były wahania cukru. Nie wiem czy to przypadkiem nie jakieś pozostałości po cukrzycy ciążowej, którą u mnie zdiagnozowano. Powinnam się teraz bardziej pilnować, ale niestety nieregularny tryb dnia temu nie sprzyja. Od miesiąca biorę też suplement doppelherz dla diabetyków i osób odchudzających się z morwą białą. Pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi, czekam więc na efekty. Może któraś z Was już go brała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorotti

Do naturalnych suplementów ja zaliczam swoje ukochane soki. Lepsze sa niż tabletki, do których nijak nie mogę się przemóc. Swoje specyfiki, jak to mój narzeczony mawia, zamawiam z Firmy Relax, jednej z najfajniejszych hurtowni z naturalnymi produktami, z jakiej zamwiałam. Tam chociaż nigdy nie było problemem z niekompletnością zamówienia, jak u niektórych. a ze ja zamawiam sporo, to jednak był problem z tym, żeby przymykać na to oko. Wracając, to soki polecam, aktualnie piję z jagód acai. Pyszny i zdrowy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wszczyska

Jeśli chodzi o suplmenty na wzmocnienie organizmu w ogóle, to odgąd moja mama bierze geriamoc, to wygląda tak, jakby wstąpiło w nią zupełnie nowe zycie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcelina.N

Mi też udało się schudnąć za pomocą Foreverslimu. W końcu moja waga jest taka o jakiej marzyłam od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość majeczka8

Im więcej natury w naszym życiu, tym lepiej, ale medycyna też jest bardzo ważna. Nie można zapominać o tym, że to dzięki dokonaniom medycznym np. żyjemy dłużej itd. A wspomniany wyżej geriamoc też stosuję i jestem bardzo zadowolona, a przede wszystkim pełna energii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marika28

Ja swoich 10 kg pozbyłam się z pomocą Foreverslimu w dwa miesiące.Kolejnego opakowania już nie potrzebowałam.Więc myślę że jest to indywidualna sprawa każdego człowieka ile czasu potrzebuje jego organizm na to aby pozbyć się niechcianych kilogramów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość drmd

Polecam spirulinę. Mozna kupić w formie tabletek albo w formie suszonych liści. Ususzone listki wakame lub kombu zalewa się ciepłą wodą, po paru minutach można je dodać do zup, sałatek, past czy koktajli. Zalecana dawka to łyżeczka do trzech dziennie (5-15 g, także w przypadku sproszkowanych: chlorelli czy spiruliny). Jednak dla mnie najwygodniejsze są po prostu tabletki.
Zerknijcie sobie jeszcze tutaj
Spirulina właściwości - możecie sobie poczytać o tym jakie parametry ma spirulina.

Jest to bardzo dobry dla zdrowia suplement.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naturalne- zdrowe. Ja osobiście polecam pić dużo soków. Sam staram się dużo ćwiczyć a przed każdym posiłkiem używam wyciskarki hurom i mam pyszny, odżywczy i świeży sok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Małgorzata43

Moim zdaniem o ile suplement jest oparty w 100% na naturalnych składnikach i stosuje się je zgodnie z przeznaczeniem i w ilościach zalecanych przez producenta, a co najważniejsze jest to też środek legalny w Polsce, to warto je stosowac. Sama stosowałam Slimunoix, który kupiłam na https://slimunox.pl i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ramona.Z

Nie ma diety cud.Najważniejsza jest zbilansowana dieta wysiłek fizyczny i można wspomagać się preparatami lub suplementami.Ja w trakcie odchudzania wspomagałam się tabletkami Foreverslim.Teraz już nie jestem na diecie ale nadal chodzę na aerobik a w lecie jeżdżę na rowerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Madoka

Zgadzam się z tą dietą. Na rowerze również jeżdżę, choć wolę dłgie spacery. Miałam problem z krążeniem żylnym i ciężkimi nogami dlatego więcej ruchu plus maxi3vena z ruszczykiem pomogły. Jak nie zapomnę to w domu, staram się równiez dreptac w miejscu, wysoko unosząc kolana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Letti8

Ja brałam Slimunox prawie 2 lata temu, Schudłam wtedy 15 kg. Przez ten czas przytyłam nie cały kilogram. Licząc do dziś. Więc jak dla mnie super. oczywiście po odchudzaniu nie wróciłam do złych nawyków żywieniowych..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...