Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć w wieku 19 lat?


Gość edytaedytaedyta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość edytaedytaedyta

Witam, Mam 19 lat, przy wzroście 163 cm moja waga to 62kg. Muszę, a raczej bardzo chciałabym schudnąć jakieś 10 kg. Ostatnio staram się ćwiczyć regularnie w domu, próbuje ograniczyć słodycze itp. Jak mam zrzucić te 10 kg ? Proszę o rady !

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest prawidłowa. Jeżeli jednak chcesz wymodelować swoją sylwetkę to proponuję zwiększyć codzienną dawkę ruchu. Jest wiele możliwości. Basen, aerobik, siłownia czy jazda na rowerze to tylko kilka propozycji. Jedyne co musisz zrobić to wstać z krzesła i wyjść z domu. Możesz również ćwiczyć w zaciszu swojego pokoju. W sklepach są dostępne płyty z ćwiczeniami, które pomogą Ci w walce ze swoją sylwetką. Pamiętaj jednak by łatwo się nie zrażać. Jednak lepiej jest chyba chodzić na zajęcia bo to dodatkowa motywacja do ćwiczenia. Jeżeli zapłacisz za zajęcia będzie Ci szkoda wydanej kasy i będziesz chodzić dalej. Po za tym dobrym wyjściem jest zapisanie się z kimś. Możesz chodzić z chłopakiem czy swoją przyjaciółką. Razem będzie wam raźniej ii obie będziecie się dopingować

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...