Skocz do zawartości
Forum

Przykładowy jadłospis, by zrzucić wagę


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem Ola. Ostatnio duzo przytylam. Zawsze bylam otyla. Czy taki bilans na dzien jest dobry i pozwoli mi schudnac? Oczywiscie w parze z cwiczeniami. Sniadanie : 2 lyzki musli i pol szklanki mleka, obiad salatka z salaty lodowej, pomidora, kukurydzy i kurczaka plus kromka bialego chleba a na kolacje owoc . Ile to moze miec w sumie kalorii?

Odnośnik do komentarza

Na kolacje owoc.? najlepiej owoce jeść do południa np jako drugie śniadanie. Jeżeli masz zamiar ćwiczyć to będziesz głodna i nie będziesz miała sily . Znam to z autopsji....
Wytrzymasz na takiej ilości jedzenia może tydzień ale potem organizm upomnie się o swoje. jak za szybko schudniesz zostanie ci zwisająca skóra. Z tego co wiem to najlepiej chudnąć kilogram na tydzień. Nie byłam u żadnego dietetyka tylko z internetu wyszukiwałam jakieś dania np. na śniadanie czy obiad. Oczywiście trzeba też myśleć bo niektóre dania zawierały duuużo kalorii a mało wartości odzywczych.

Odnośnik do komentarza
Gość MyActiveLife

Witam, zachęcam do rejestracji i dodania własnego ogłoszenia na nowym portalu Najważniejsze zalety portalu:

1. Dedykowany osobom z branży sport/ fitness/ dietetyki/ fizjoterapii

2. Możliwość otrzymywania publicznej opinii i oceny od podopiecznych (dużo dobrych opinii pozytywnie wpływa na pozyskiwanie nowych klientów)

3. Szybkie i łatwe udostępnianie do wielu portali społecznościowych

4. Do 1 marca wszystkie nowe ogłoszenia są automatycznie promowane!

5. Dodajesz bez ograniczeń wszystkie dane kontaktowe jakie chcesz (tel, email, linki do portali społecznościowych)

 

Pozdrawiam https://www.myactivelife.pl/.../mya.../124-my-active-life-plspacer.png

Odnośnik do komentarza
Gość olka83222

Polecam przede wszystkim pójść do dietetyka, a później dbać o cały jadłospis. Ja mam wszystko rozpisane i według tego przygotowuję sobie smaczne posiłki, które przechowuję i zabieram ze sobą w pojemnikach próżniowych. Odkryłam je jakiś czas temu i przyznam, że korzystam z nich krótko, a już jestem zadowolona. Super, że coś takiego powstało i że można z czegoś takiego sobie korzystać. Moje pojemniki są od https://seeyoo.pl/ więc możecie zerknąć sobie na ofertę, jeśli tylko bylibyście zainteresowani.

Odnośnik do komentarza

Chodzi w końcu o to, byście uzyskali najbardziej satysfakcjonujące Was rozwiązania. Na pewno warto będzie zajrzeć do https://laboratoriumkalorii.pl/gdzie-dowozimy  i samemu przekonać się o tym, w jaki sposób moglibyście zamówić sobie catering w bydgoszczy. To bardzo ciekawa opcja, szczególnie jeśli zależy Wam na smacznych i odpowiednio zbilansowanych potrawach. Ja wychodzę z założenia, że tutaj nie ma co się w ogóle zastanawiać, bo chodzi o Wasze zdrowie. Im szybciej podejmiecie taką decyzję, tym lepiej dla Was.
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...