Skocz do zawartości
Forum

Jak szybko i zdrowo schudnąć?


Gość duuduu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 15 lat i bardzo chcialabym do wakacji zrzucic okolo 10 kilo, jak to zrobic w skuteczny i zdrowy sposów, cwicze aktywnie 2 razy w tygodniu po 1,5 godz. szczegolnie zalezy mi aby zrzucic z brzucha i bioder. Wazę 84 przy 169 wrostu.

Odnośnik do komentarza

Ogranicz jedzenie słodyczy, chipsów, fast foodów i innych kalorycznych przekąsek. Unikaj jedzenia przed snem, ostatni posiłek powinien być spożywany na 3 godziny przed snem. Zmniejsz ogólne porcje spożywanych przez ciebie posiłków i nie podjadaj między nimi. Jeśli nie umiesz się powstrzymać od podjadania to jedz warzywa, są one mniej kaloryczne niż owoce a mają dużo błonnika, witamin i mikroelementów.
Piszesz, że ćwiczysz aktywnie 2 razy w tygodniu, ja bym dorzuciła do tego codzienną gimnastykę. Poświeć jej 30 minut dziennie. Zacznij uprawiać sport i być bardzie aktywny.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 24 lata, 167 cm wzrostu i 78 kg a do tego duży biust (80 F). W połowie sierpnia mam ważną imprezę rodzinna i chciałabym schudnąć do tego czasu kilkanaście kilogramów:/ Moja wymarzona waga to 60. Czy jest to możliwe w tak krótkim czasie? Co powinnam jeść? Czy z biustu przy okazji też można schudnąć? Proszę o poradę:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...