Skocz do zawartości
Forum

Asceza od lat,nerwica,lęki-doły. Jak dalej żyć??


kris66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Uprzejmie proszę o poradę,pomoc-od lat żyję w ascezie-niemożność znalezienia odpowiedniej kobiety w małym miasteczku,nie bywam na imprezach,itp-nie znoszę tego,nie mam poza tym już przyjaciół w grajdole. Muszę onanizować się co jakiś czas,w zasadzie codziennie 1-2 razy. Jaka inna możliwość?? Do agencji nie pójdę,jedynie internet pomocą, filmy,zdjęcia. Czy to przy znalezieniu w końcu partnerki może powodować zaburzenia w normalnym stosunku? Miałem swego czasu kobiety,dziewczyny,ale nie miałem w zasadzie stosunku pełnego-tak wyszło. Kara jakaś!Inni mają gorsze problemy,choroby,kalectwa. Ale i tacy są co łajdaczą się co tydzień z inną pod dyskoteką lub w pubie i korzystają w pełni z uciech!! Zbyt wybredny byłem, lata nabiły i efekt...ponoć przystojny,wysoki,j.obce,studia...tylko brak kasy ...koresponduję z piękną dziewczyna z Rosji,wyczułem ją-nie chodzi jej o wyłudzenie kasy,miałem już takie mailowe kontakty-urwałem, Może ona przyjedzie,chce.Tyle lat braku kobiety i dochodów stałych w tym kraju spowodowało nerwicę, lekką depresję,lęki.Idzie lepsze-znając języki ,wyjazd wreszcie do pracy.
Dziękuję za pomoc.Psychiatra na ubezpiecz.tylko lek asertin na lęki zapisuje-mało kontaktowy. Kris,48lat.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję serdecznie za fachowe porady,pomoc. Owszem-sprawa pracy to chyba główny czynnik obok braku partnerki normalnej w tym kraju wpływający na tysiące zapewne takich problemów.Znam języki-jest sporo ofert,ostatnio juz konkrety,wreszcie światełko w ciemnym tunelu polskiej mizerii:)
Czyli jak mam swe potrzeby seks.spełniać oprócz onanizmu ,nawet nie codziennie...zimą poranne potrzeby-co 2 dni średnio. Agencja lub usługi prostytutek przydrożnych??? Nie to-szkoda pieniędzy,nie takie panie i obawa przed wirusami! Jakieś fatum małomiasteczkowe cholerne.Gdybym w nieco większym mieszkał,dawno już nawet na ulicy bym znalazł,a tu -życie zmarnowane! Pod most miałem iść ,czy za grosze tyrać w większym mieście by pokoik opłacić i podrywać panienki?? To jest Pl właśnie.
Czyli jak może wpływać na życie seks.przyszłe,brak możliwości dogodzenia pani niezaspokojonej,czy zbytnia oziębłość, brak erekcji,itd??? Dziękuję za porady,pomagają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...