Skocz do zawartości
Forum

Czy leczenie kanałowe boli?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od tego do jakiego specjalisty się wybierzesz. Jeśli obawiasz się bólu i chcesz mieć dobrze zrobione zęby to musisz udać się do dobrego specjalisty. Ja w Warszawie mogę polecić Ci stomatologów z Eurodental.

Odnośnik do komentarza

Nie, nie boli. Zależy na jakiego dentystę się trafi. 

Bardzo obawiałam się leczenia kanałowego, jeszcze po przeczytaniu tych wszystkich strasznych opinii w internecie i opowieści znajomych, miałam ochotę z tego zrezygnować. Na szczęście koleżanka poleciła mi w Gdańsku https://amber-clinic.pl/leczenie-kanalowe/, zadzwoniłam, umówiłam się początkowo na wizytę kontrolną w trakcie której Pani doktor szczegółowo opowiedziała mi o etapach leczenia kanałowego mojego zęba. Mówiła do mnie w taki sposób, że od razu zyskała moją sympatię. Na kolejnej wizycie przystąpiła do leczenia i muszę powiedzieć, że wszystko odbyło się bardzo sprawnie i przede wszystkim bezboleśnie. Za tydzień kończę leczenie kanałowe mojego zęba, całe szczęście, że zdecydowałam się na tą klinikę, bo dzięki wspaniałej Pani doktor udało mi się uratować zęba!

Odnośnik do komentarza

No, to jest po prostu okropne, że otwierasz właściwy temat chcąc poczytać prawdziwe historie Internautów, skorzystać z ich doświadczeń, porad i przeżyć z tym związanych a tak naprawdę wszyscy świadomie reklamują konkretny gabinet stomatologiczny lub jakiegoś tam stomatologa. A przecież nie o to tu chodzi. No normalnie szlag może człowieka trafić!!!

Odnośnik do komentarza

Odkąd trafiłam z bolącym zębem do dr Macieja Lepszego, to nie wiem co to znaczy ból podczas leczenia kanałowego. Każdemu z Krakowa polecam tego lekarza, jest super. Przyjmuje w klinice na placu szczepańskim w Krakowie. Świetny lekarz, wszystko tłumaczy, bezboleśnie, wizyta u niego to czysta przyjemność. Naprawde polecam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o leczenie kanałowe to śmiało mogę polecić wam Olmedical. Wcześniej bardzo bałam się stomatologów, ale tutaj w końcu pokonałam swój strach. Trafiłam do doktora Tomasza Olek .Jestem pod wrażeniem jego umiejętności i doskonałej atmosfery jaką potrafi stworzyć w trakcie wizyty.Jestem od tej wizyty już ,,wierną,, pacjentką do nikogo innego nie zamierzam już chodzić w razie jakichkolwiek problemów z zębami a Pana doktora pozdrawiam bo wykonał swoją pracę na medal:)

Odnośnik do komentarza

Ja niestety także zaniedbałem swoje zęby, przez co musiałem jednego leczyć kanałowo. Początkowo bardzo się bałem, ale okazało się, że nie ma czego się obawiać. Zabieg był praktycznie bezbolesny, a ja jeszcze tego samego dnia poszedłem do pracy. Leczenie miałem przeprowadzone w gabinecie: https://www.edent.radom.pl/uslugi. Byłem bardzo zadowolony z obsługi i obiecałem sobie, że będę częściej chodził na wizyty kontrolne.

Odnośnik do komentarza
Gość gość645657

Przy odpowiednim znieczuleniu nic nie czuć a po jakimś czasie to normalne, że po zabiegu odczuwamy ból. Miałam leczenie kanałowe dwóch zębów w gabinecie https://ipokrzyku.pl/ i podczas zabiegu nie czułam absolutnie nic a po nim bolało lekko i krótko, kiedy zeszło znieczulenie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...