Skocz do zawartości
Forum

Silne bóle piersi i krwawienie przedowulacyjne a staranie się o dziecko


Gość juliak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zawsze od około 14 dnia cyklu pojawiają sie u mnie dośc silne i dokuczliwe bóle piersi, które trwają aż do zakończenia miesiaczki (czyli właściwie nie mam ich tylko przez tydzień cyklu). Oprócz tego okolo 9-10 dnia kazdego cyklu pojawia sie u mnie jednodniowe krwawienie (nie związane z miesiaczka). Cykle mam zwykle 26 - 28 dniowe. Owulacje (wedlug testów owulacyjnych) mam okolo 13 dnia cyklu. Staram sie od paru miesięcy bezskutecznie o ciąze. Czy powinnam w zwiazku z bolami piersi i krwawieniem przedowulacyjnym wykonac jakies badania hormonalne? Jesli tak to jakie i w ktorym dniu cyklu powinnam je zrobic? Czy dokuczliwe bóle piersi od drugiej polowy cyklu i utrzymujace sie do konca miesiaczki swiadcza o zaburzeniach hormonalnych? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz Julia

Odnośnik do komentarza

Te bóle piersi trwają rzeczywiście trochę za długo w całym cyklu, więc należy to skonsultować z lekarzem, tak samo jak to plamienie, gdyż nie jest to normalne. Moim zdaniem świadczy to o niezbilansowanej gospodarce hormonalnej a w takim przypadku ciąża może być utrudniona. Musisz zrobić badania, na które skieruje Cię lekarz i on dokładnie wyjaśni, w którym dniu cyklu należy je wykonać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...