Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kalinka24

Bardzo sucha i łuszcząca się skóra twarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lola

również używam olejku od Canapharm i jestem szczęśliwa, mam o wiele bardziej nawilżoną i gładszą skórę i wyleczyłam opryszczkę 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość endorfina
W dniu 3.04.2020 o 13:24, Gość Lola napisał:

również używam olejku od Canapharm i jestem szczęśliwa, mam o wiele bardziej nawilżoną i gładszą skórę i wyleczyłam opryszczkę 😄 

A to dziwne, bo ja takiej magii nie zauwazyłam w działaniu tego kremu. N ie widziałam żeby coś robila na suchą i złuszczoną skórę.. może na opryszczkę cos tam podziała, ale pewnie tez jakoś nie wiele bardzo. Od siebie dodam, że u mnie na taklie problemy po leczeniu się mocnymi środkami na trądzik pomagał mi hydrolat naturalny, olejek i żel do mycia twarzy (2 fazowe oczyszczanie), nakładanie kremu z sevolium rano i wieczorem plus maseczki z glinki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Laurkkka

Jeżeli chodzi o twarz, okolice szyi i dekoltu to najlepiej postawić na zabieg w gabinecie med. estetycznej z produktem restylane skinboosters. Prawdziwa rewelacja, nie dodaje liftingu a poprawia strukturę skóry i daje długotrwały efekt. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym stosowała regularnie peelingi enzymatyczne + mocno nawilżała (oleje/sera + krem), a jeśli to nie pomoże, to udałabym się do dermatologa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jesi

ja żeby mieć ładną skórę twarzy stosuje naturalne oleje z wiesiołka tłoczone na zimno, wiesiołek ma super właściwości odżywcze i nawilżające przede wszystkim skórę od środka a nie z wierzchu. Łykam po kapsułce oeparolu rano i wieczorem i po 3 tygodniach takiego regularnego stosowaniu już widzę pierwsze efekty, przede wszystkim skóra nie jest wysuszona i nie pojawiają mi się na twarzy takie suche skórne płaty jak łupież, mam wrażenie, ze policzki są bardziej sprężyste i generalnie lepiej się czuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Basia

Trzeba zadbać o duuuże nawilżenie. Mi pomogły w tym kosmetyki od pyunkang yul - intensywnie nawilżające. Od lat zmagałam sie z przesuszoną skórą i w końcu znalazłam antidotum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anna72

U mnie pomogło osocze bogatopłytkowe, również borykałam się z taką suchą skórą. Polecam Ci wybrać się na konsultację z lekarzem medycyny estetycznej, lekarz na pewno dobierze zabieg, który zda egzamin. W klinice Sfera dr Migała konsultuje bezpłatnie, tak że na taką pierwszą wizytę polecam się udać. No i dobra pielęgnacja domowa - to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marika

Nigdy nie stosowałam olejków na tego typu przypadłość, więc nie jestem w stanie się do nich odnieść. Podejrzewam jednak, że po nich moja skóra byłaby tłusta, a nie chciałabym tego. Gdy mam problem z suchą skórą stosuję Octenicare. To krem o działaniu nawilżającym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Darka

Na przesuszenie jak wiadomo kluczowa jest odpowiednia pielęgnacja odpowiednimi kosmetykami. Bardzo polecam nawilżające kosmetyki od Pyunkang yul które działają jak zbawienie 🙂 Ja jeszcze dorzucam do pielęgnacji serum iUNIK a to ze sluzem slimaka ma wiele zastosowań - polecam sprawdzic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość julka8988

A próbowaliście może taki krem, jak Octenicare? U mnie i u mojej córki sprawdził się bardzo dobrze, ponieważ odpowiednio nawilżył skórę w odpowiednich jej warstwach. Do tego też stosuję odpowiedni demakijaż i rutyna sprawiła, że problem z suchością twarzy już się nie pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuza

Długo szukałam ratunku na suchą, niemalże spękaną skórę twarzy aż w końcu trafiłam na Puyunkang yul i ultra nawilżający krem. Sprawdza się u mnie jak należy, polecam kazdemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kati

Przede wszystkim pielęgnacja dobrymi, sprawdzonymi kosmetykami. Od roku stosuję pielęgnację koreańską i sprawdza się o każdej porze roku! Pod każdy, nawet najdroższy krem, polecam stosować odpowiednie serum. W codziennej pielęgnacji pomaga mi ten oto faworyt: https://larose.care/iunik-black-snail-restore-serum-50ml,3,5195,4353

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość beti

Mnie pomogła naturalna pielęgnacja, a głównie kosmetyki marki pyunkang yul, ultra nawilżające. Dzieki nim moja skóra stała się elastyczna i w pełni nawilżona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj kremu Octenicaru. U mnie bardzo szybko przyniósł ulgę, a stosowałam go na zupełnie inną przypadłość - blizny.  W obu przypadkach sprawdził się rewelacyjnie. Ma super skład i jest bezpieczny dla każdego więc warto znaleźć dla niego miejsce w swojej apteczce tym bardziej, że ma tak szerokie zastosowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania

Mój mąż miał problem z bardzo suchą skórą na twarzy. Kupiłam mu w aptece krem do smarowania twarzy i ciała Dexeryl. Smarje codziennie skórę rano i wieczorem, p;zesuszenie zniknęło. Do mycia twarzy,też używa specjalnego kremu z Dexerylu. Wyeliminownie całkowite kosmetyków z drgerii bardzo pomogło. Ważne  żeby cały czas używać emolientów jak się ma problemy skórne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lena

Spróbujcie Balsamu kokosowego z mango PAHWASH się nazywa, do kupienia w internecie, 100% naturalne olejki bez chemii i ulepszaczy i idealnie nawilza i lczy suchą skórę, nawet z mega problemem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Raspa

Przy poważnych problemach konieczny jest dermatolog, bo to może być wskaźnik jakichś chorób skóry, niestety. Jeśli skóra jest po prostu mocno wysuszona, polecam AVA Relipidium.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ala

Od lat męczyłam się z suchą skórą, kupiłam krem Merz Spezial Hyaluron i jestem mega zadowolona, jest o niebo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...